“old school”

Delfin
Na pozícii č. 1 079 spomedzi 1 431 Reštaurácie v Bratislave
Kuchyňa: Grécke
Zrecenzované: 18. februára 2018

Parkrat som tu bola na denne menu... Polievocka pride v mise naberies si co chces a kolko chces, to je prve a posledne plus. Rezen niekolkykrat prehnany fritakom na ohriatie hranolky spalene, salat zvednuty, ale... kuraci platok s broskynou a syrom mi vycaril usmev na tvari a vrail ma do detskych cias ,o) Obsluha zbytocne, mozno az drzo familiarna, ponuka v zasade stale rovnaka. Cestoviny VZDY rozvarene, ryza vzdy zlepena, zemiaky vacsinou nedovarene /asi len predpriprava na opekane zemiaky/ Sklamanie, neodporucam

Poďakujte používateľovi JarkaO5.

Zrecenzované: 5. augusta 2016

Obedaren ako vysita. Jedlo je viac menej vzdy rovnake. Chuti dobre. V lete je terasa tazky luxus a navrat do roku 1986 ich designom je tiez zaujimavy.

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi Adrian_Meri.
Zrecenzované: 29. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: január 2019
Zrecenzované: 5. augusta 2015 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: august 2015

Cestovatelia, ktorí si pozreli Delfin, si pozreli aj

Navštívili ste Delfin? Podeľte sa o svoje zážitky!