“dobrý pizza”

Pridajte ju.
Pizza Arnost
Kuchyňa: Pizza
Zrecenzované: 5. októbra 2017

v tejto malej reštaurácii si môžete dať menu, ale aj dobrú pizzu, či kávu alebo niečo na pitie. Denne je iné menu a vždy sa dá vybrať aj nejaká pizza. Robia tu aj rozvoz jedla a pizza vás určite nesklame.

Poďakujte používateľovi katka55.

Zrecenzované: 1. októbra 2017

Chcela by som napisat par viet co sa tyka pizzerky...
Nazaciatku som sa nestazovala, ale teraz uz hej. Niektory zamestnanci su odporny na zakaznikov, pizza je prepalena alebo surova, casnicka ma nechut do prace. Pocas pracovnej doby sa tam pije,hulakaju na celu ulicu. Donaska je v poslednej dobe strasne pomala a jedlo prichadza studene, rozliate a niekedy bez dressingu.
Vecka boli niekedy nevycistene, hygiena nula bodov. Smyklava podlaha (mastna). Neodporucam tam chodit....

Poďakujte používateľovi Robo L.
Zrecenzované: 24. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dnes sme tam boli na obede dali sme si pizzu asi za 20 min na prekvapenie bola hotova aj moja bezlepkova a chutila perfektne cize absolutna spokojnost

Poďakujte používateľovi Alexander K.
Zrecenzované: 30. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Pizzeria Arnost je nenápadná pizzeria pod panelkami v srdci Bratislavy. Jednoduchy priestor, ktorý neohuri, ale pizzu robia na úrovni!

Poďakujte používateľovi 154_tefanb.
Zrecenzované: 7. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Objednali sme si pizzu 2 km od pizzerie a Donáška trvala viac než hodinu! Ostrasné!
Na koniec prisla pizza studená.

Poďakujte používateľovi Vladko P.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizza Arnost, si pozreli aj

Navštívili ste Pizza Arnost? Podeľte sa o svoje zážitky!

;