Bratislava

“Minule to bolo lepšie”

Osteria Dell'Opera
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 27. septembra 2018

Tentokrát som sa tu stavil na obed (už sme tu predtým boli večer). Obsluha nebola veľmi priateľská, asi už chceli mať poobedňajšiu siestu. Cestoviny boli veľmi dobré, ale mozzarella mi neprišlaa najčerstvejšia. Napriek tomu sa určite zase vrátim.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 812adri, Proprietario v zariadení Osteria Dell'Opera.Zodpovedané: 28. septembra 2018

Dobry den, dakujeme za upozornenie. Budeme si na to dat pozor.
S pozfravom

Zrecenzované: 26. júna 2018

jedlo je cerstve, majitel uzasny clovek, vyborne prosecco a vina z Talianska, promptna a mila obsluha, ziva talianska hudba, vyborna zabava, vzdy nieco prekvapive sa tam udeje, pre mna jeden z tych najlepsich podnikov v meste!.. hlavne sa tu "nehrame" na nic a nikoho, velmi odporucam.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Ludka G.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia 812adri, Proprietario v zariadení Osteria Dell'Opera.Zodpovedané: 27. júna 2018

Grazie Bella :)

Zrecenzované: 20. júla 2017

Veľmi oceňujem, že jedálny lístok nie je preplnený rôznymi nezmyslami, ako to občas býva. Menu Osterie Dell´Opera je krátke, ale podľa mňa si každý vyberie to svoje. A keď nie, majiteľ či obsluha určite pomôže. My odporúčame teľacie plátky s tuniakovou omáčkou (najprv sme to nechceli, ale práve pán majiteľ nás presvedčil a neľutujeme) a zapečené baklažány s paradajkovou omáčkou a syrmi. A k tomu samozrejme prosecco...

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Zrecenzované: 10. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Chodím okolo tohto podniku každý deň cestou z/do práce. Väčšinou si tam dáme kávu, dezert, ochutnali sme tiež čo-to aj z ich kuchyne. Veľmi útulný interiér a priateľský personál. Bohatá ponuka talianskych vín či lahodného prosecca a talianske špecialitky potešia vari každého milovníka dobrého jedla a vína. Majiteľ je dušou celého podniku... Hrá tam tiež živá hudba; speváčky, ktoré som tam videla, boli vynikajúce. To dotvára zase celkom inú atmosféru. Je to super miesto vhodné pre uzavretú spoločnosť, párty a pod. Ak máte šťastie, stretnete tam tiež niektoré známe tváre zo showbusiness-u. Akurát jedna vec mi vadí - ale to nie je chyba majiteľa - že nemajú priestor na normálnu terasu.

Dátum návštevy: júl 2016
1  Poďakujte používateľovi Iveta V.
Zrecenzované: 2. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Boli sme tam na veceri 7+3 deti. Jedalny listok sa nam zdal trochu striedmy, ale milá časnicka nam poradila alternatívne jedlá najma pre deti. Mali sme vyborne antipasti, zmes salam, syrov, vyborny chlieb atd. Potom vyborne brusketx, ale trochu male. Hlavne jedla najma cestovinove nas uspokojili.
Biele vino nam chutilo. Na dezerty sme dlhsie cakali, ale boli vyborne.
Ucet pre 10 ludi bol cca 230,- eur. Najedení sme boli dosýta, cena na Bratislavu primeraná.
Odporúčam milovníkom autentickej talianskej / sicílskej/ kuchyne a atmosféry.

Dátum návštevy: august 2016
1  Poďakujte používateľovi MiroPetr.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Osteria Dell'Opera, si pozreli aj

Navštívili ste Osteria Dell'Opera? Podeľte sa o svoje zážitky!