“Najlepšia indická kuchyňa v Bratislave”

Royal kashmir india restaurant
Kuchyňa: Indické
Štvrť: Staré Mesto
Opis: Royal kashmir india restaurant Č. 1 spomedzi 9 výsledkov 4 z 5 bublín 26 recenzií “Reasonable place to get Indian foo...” 18.03. 2017 “Great place for homely Indian food” 26.02. 2017 €€ - €€€ Mapa Fotografie od návštevníkov (4) Zhoda:: Indická Vhodná pre vegetariánov Pre vegánov

Píšem ako výsledok nie jednej návštevy, ale mnohých, som dlhoročný opakovaný hosť. Vždy sa znova teším na ďalšiu návštevu, jedlo je skvelé, chute, na ktoré sa nedá zabudnúť. Sympatický a vtipný majiteľ. Všetkým odporúčam.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Lubo23.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Royalkashmir, Majiteľ v zariadení Royal kashmir india restaurant.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dear Lubo ji, Thank you very much for your positive feedback about your visit at Restaurant Royal Kashmir. I am very delighted to hear that you enjoyed our food and the service there. We do very much appreciate your recommendation and it would be our pleasure to welcome you again and again.

Zrecenzované: 11. júla 2019

Reštaurácia sa mi veľmi páči, je moderná, uhľadená, obsluha sa vám venuje celý čas, sú ochotní, milí, jedlo krásne servírujú, ceny akurát :)

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Natalinka123.
Zrecenzované: 3. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Na prvý pohľad nenápadná reštika, ale rozhodne stojí za to ju skúsiť. Jedlo bolo skvelé, obsluhovali nás Indovia a tesne po nás prišlo asi 40 Indov, takže sme sa cítili ako na dovolenke v New Dehli :) Jednoznačne odporúčam!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Michaela22270208.
Zrecenzované: 20. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Toto bola prva india ktora nam nechutila. Mali sme 3 druhy jedla, no ani jedno nebolo poriadne ochutene a od tradicneho indickeho jedla malo dost daleko. Viac sem uz urcite neprideme. Dalsie minus bolo ze casnik nevedel po slovensky. Na zaklade tolkych dobrych recenzii sme ocakavali fakt chutne jedlo a teda aj ludia co sedeli vedla sa medzi sebou bavili ze je to akasi ina india. Takze asi tolko.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi evaachesa.
Zrecenzované: 31. marca 2019

Super sobotňajší večer aj vďaka chutnému jedlu a príjemnej obsluhe v reštaurácii. Ďakujeme. Pár dní po návrate z Indie som veľmi túžila dať si dobré indické jedlo. Nebolo by to ono, keby som túto skúsennosť nemohla zdieľať s priateľmi a manželom a tak som rezervovala stôl v Royal kashmir India. A bolo to skutočne super rozhodnutie. Jedlo bolo veľmi chutné, porcie akurát, veľký výber vegetariánskych jedál a bezpochyby veľmi príjemná obsluha a prostredie. Všetko ako má byť. Bola to naša prvá návšteva, ale určite nie posledná. Ďakujeme.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi ZdenkaM25.

Thank you for the amazing review. We are thrilled to read that you and your husband and friends enjoyed the tasting menu; our chef Negi works diligently to create memorable and delicious dishes. Your personal mention of our passionate staff, Rajesh and Deepak is such a compliment and we will be sure to pass along your appreciation. We hope you will join us for dinner again soon.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Royal kashmir india restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Royal kashmir india restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!