“Super”

Royal kashmir india restaurant
Kuchyňa: Indické
Štvrť: Staré Mesto
Opis: Royal kashmir india restaurant Č. 1 spomedzi 9 výsledkov 4 z 5 bublín 26 recenzií “Reasonable place to get Indian foo...” 18.03. 2017 “Great place for homely Indian food” 26.02. 2017 €€ - €€€ Mapa Fotografie od návštevníkov (4) Zhoda:: Indická Vhodná pre vegetariánov Pre vegánov
Zrecenzované: 11. júla 2019

Reštaurácia sa mi veľmi páči, je moderná, uhľadená, obsluha sa vám venuje celý čas, sú ochotní, milí, jedlo krásne servírujú, ceny akurát :)

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Natalinka123.

Zrecenzované: 3. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Na prvý pohľad nenápadná reštika, ale rozhodne stojí za to ju skúsiť. Jedlo bolo skvelé, obsluhovali nás Indovia a tesne po nás prišlo asi 40 Indov, takže sme sa cítili ako na dovolenke v New Dehli :) Jednoznačne odporúčam!

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Michaela22270208.
Zrecenzované: 20. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Toto bola prva india ktora nam nechutila. Mali sme 3 druhy jedla, no ani jedno nebolo poriadne ochutene a od tradicneho indickeho jedla malo dost daleko. Viac sem uz urcite neprideme. Dalsie minus bolo ze casnik nevedel po slovensky. Na zaklade tolkych dobrych recenzii sme ocakavali fakt chutne jedlo a teda aj ludia co sedeli vedla sa medzi sebou bavili ze je to akasi ina india. Takze asi tolko.

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi evaachesa.
Zrecenzované: 31. marca 2019

Super sobotňajší večer aj vďaka chutnému jedlu a príjemnej obsluhe v reštaurácii. Ďakujeme. Pár dní po návrate z Indie som veľmi túžila dať si dobré indické jedlo. Nebolo by to ono, keby som túto skúsennosť nemohla zdieľať s priateľmi a manželom a tak som rezervovala stôl v Royal kashmir India. A bolo to skutočne super rozhodnutie. Jedlo bolo veľmi chutné, porcie akurát, veľký výber vegetariánskych jedál a bezpochyby veľmi príjemná obsluha a prostredie. Všetko ako má byť. Bola to naša prvá návšteva, ale určite nie posledná. Ďakujeme.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi ZdenkaM25.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Royalkashmir, Majiteľ v zariadení Royal kashmir india restaurant.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Thank you for the amazing review. We are thrilled to read that you and your husband and friends enjoyed the tasting menu; our chef Negi works diligently to create memorable and delicious dishes. Your personal mention of our passionate staff, Rajesh and Deepak is such a compliment and we will be sure to pass along your appreciation. We hope you will join us for dinner again soon.

Zrecenzované: 11. marca 2019

Manželka dostala ako darček obed v tejto reštaurácii a tak sme využili víkend bez detí a prišli sem. Prvý dojem nám pokazili zákazy parkovania v okolitých uličkách (ale nakoniec sme zaparkovali pred neďalekým supermarketom. Potom to už ale bola naozaj príjemná jazda. Po otvorení nenápadných dverí sme sa ocitli v príjemnom svete plnom skvelých vôní, ktoré sľubovali kvalitný gastronomický zážitok, čo sa aj naplnilo. Začali sme polievkou - ja som bol prekvapený lebo som mal pocit, že muligatawny je slepačia polievka, čo sa nepotvrdilo, ale ani to nevadilo. Manželkina slepačia s kokosovým mliekom bola ešte lepšia. Za malým predjedlom vo forme chutného chlebíka so zemiakmi a mätou prišli hlavné hviezdy obeda: Goan Fish Masala a Chickejn Lababdar. Hlavne tá rybička bola tak skvelo pripravená, že sem určite ešte radi zavítame. A dôvodom je aj na Slovensko neobvykle milá a vtipná obsluha. Veď to bolo aj vidno - v podniku bolo napriek už trochu pokročilému času na obed takmer plno! Z celého srdca prajeme nech sa vám darí aj ďalej.

Dátum návštevy: marec 2019
1  Poďakujte používateľovi Skerosan.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Royalkashmir, Majiteľ v zariadení Royal kashmir india restaurant.Zodpovedané: 30. marca 2019

Dear,

Thanks a lot to all for supporting and liking food at our small place.
We really appreciate your wonderful comments which make us feel proud that we are able to serve in a better way.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Royal kashmir india restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Royal kashmir india restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!