“Najlepšia v BA”

Royal kashmir india restaurant
Kuchyňa: Indické
Štvrť: Staré Mesto
Opis: Royal kashmir india restaurant Č. 1 spomedzi 9 výsledkov 4 z 5 bublín 26 recenzií “Reasonable place to get Indian foo...” 18.03. 2017 “Great place for homely Indian food” 26.02. 2017 €€ - €€€ Mapa Fotografie od návštevníkov (4) Zhoda:: Indická Vhodná pre vegetariánov Pre vegánov
Zrecenzované: 8. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelá Indická reštaurácia! S manželom sme si nevedeli vynachváliť tie chute, obsluha je príjemná!Našli sme presne to, čo sme hľadali. Vrelo doporučujeme!!!

Poďakujte používateľovi VeronikaL665.

Zrecenzované: 16. februára 2018

Chcel som urobit priatelke chutne valentinske prekvapenie, avsak odchadzali sme trochu namosureni. Jedlo bolo skvele, hrala prijemna ziva hudba. Porcie neboli najvacsie, ale stacili. Najvacsie sklamanie bolo v tom, ze obsluha a kuchari nestihali, bolo tam viac ludi, niektori cakali na sedacke, kym sa uvolni stol. Na hlavne jedlo sme cakali okolo 1,5h a na dezert okolo 45min. Majitelia sa nam ospravedlnili, boli prijemni, ale nezvladli to. Dali nam zlavu, dezert odratali a nakoniec nam ho zabalili. 45min sme cakali na dve malinke gulicky, ktore nam aj tak nechutili.

1  Poďakujte používateľovi BackPacker756101.
Zrecenzované: 25. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Dnes sme do tejto reštaurácie zobrali našich rodičov. Zážitok pre všetkých určite prídeme aj nabudúce. Pán hlavný nám dal aj kupón na 45% zľavu.

Poďakujte používateľovi patriciamacik.
Zrecenzované: 15. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Perfektna restauracia, neni nacancana a na nic sa nehra, ale podstivy cisty domaci podnik, kde sa citite prijemne. Personal priatelsky. Jedlo v nasom style, lebo lubime ostrejsie. Urcite prideme znova

Poďakujte používateľovi vasilijd4.
Zrecenzované: 13. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelé jedlo, super obsluha, maximálna spolojnosť. Popravde nemám čo dodať. Odporúčam všetkými 10timi.
Serus

Poďakujte používateľovi Q3114QOpeterf.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Royal Kashmir R... I, Owner v zariadení Royal kashmir india restaurant.Zodpovedané: 24. januára 2018

Dear,

It is great that you found us and enjoyed our meal and service. Lot of thanks for your rating and time. Team Royal Kashmir Restaurant.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Royal kashmir india restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Royal kashmir india restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!