“Fantasticke”
Recenzia Bistro Soho

Bistro Soho
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie

Vyborne dochutene jedlo, mily a ochotny personal, ceny prijatelne. Urcite sa vratim. Atmosfera restauracie je velmi prijemna.

Poďakujte používateľovi Discover264380.

Mám rada ich koncept. Milujem ich jedlá. Tentokrát som ochutnala kokosovú polievku s tofu a banánom a bola ako inak - fantastická.

1  Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Zrecenzované: 17. júla 2019

Neutrálna atrapa Ázie, ktorá neurazí a keď tak trošku poteší. Jedlo je fajn. Obsluha určite lepšia ako v OC Aupark. Človek sa určite naje. Koncept je veľmi jednoduchý presne ako jedálniček. A to berieme ako pozítivum. Od Ázie to má ďaleko. Je to drahší fastfood s naozaj fajn výhľadom.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Hortenzia15.
Zrecenzované: 11. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Objednali sme si 2 rozdielne jedla, asi po 30 minutovom cakani, som dostala ryzu zo zeleninou a spalene tofu. Jedlo som samozrejme vratila, casnik mi ho ochotne vymenil. Personal bol velmi mily, len nechapem ako moze kuchar pustit s kuchyne taketo jedlo... Restauracia bola poloprazdna, bolo to cca hodinu pred zaverecnou.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Gabgab1976.
Zrecenzované: 2. júna 2019

V soboru večer sme boli na večeri v Soho po prvýkrát. Počul som len samé superlatívy na túto reštauráciu a musím povedať že všetko bola pravda. Mal som udon rezance s hovadzím masom, poviem Vám, lepšie som nikdy nejedol. Tie chute boli absolútne dokonalé. Pivo taktiež vynikajúce. Chcel by som sa ale hlavne poďakovať zlatej čašníčke Paulínke, ktorá svojim úžasným až kamarátskym prístupom spravila z večery dokonalý zážitok. Kiež by boli všetci čašníci ako ona. Aj vďaka nej sa tam určite čoskoro zase zastavíme. Odporúčam ako len môžem všetkým ľuďom, ktorí stoja o úžasné jedlo v úžasnom prostredí...

Dátum návštevy: jún 2019
1  Poďakujte používateľovi JurajV61.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Soho, si pozreli aj

Navštívili ste Bistro Soho? Podeľte sa o svoje zážitky!