“Skvelé jedlo”

Bistro Soho
Možnosti stravovania: Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 6. apríla 2018

Tento typ kuchyne nemám v obľube, no po návšteve tohoto bistra som úplne zmenila názor :) Jedlo bolo naozaj veľmi chutné, pekne naservírované, nemali sme čo vytknúť. Obsluha milá a ústretová. Určite sa sem vrátime.

Poďakujte používateľovi JankaG51.

Zrecenzované: 21. marca 2018

naozaj chutne jedlo, urcite sa oplati prist aj kvoli atmosfere, navstevujem pravidelne ked mam chut na kvalitne jedlo

Poďakujte používateľovi peto_peto81.
Zrecenzované: 21. marca 2018

Interiér pekný, obsluha dobrá, no jedál v ponuke pre vegetariánov minimum, a keď si už konečne vyberiete tak polievka s tofu, rezancami a surovým banánom a melónom za 7eur... Podľa mňa úplný priemer za vysoké ceny.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi MichaelaK1779.
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Už pár týždňov som skúmala, kam sa pôjdeme počas pobytu v Bratislave najesť a keďže thai jedlo je naše obľúbené a o tomto mieste som čítala samé chvály, voľba bola jasná.
Popravde, jedlo sa zjesť dalo, ale nič, z čoho by moje chuťové poháriky jasali. Chýbal mi nejaký premyslený koncept chutí, vyváženosť, také to dotiahnutie do konca. Akoby sa vývoj chutí zasekol kdesi v polovici, čo je škoda. Inak obsluha bola vynikajúca, domáce limonády veľmi chutné, interiér príjemný.

1  Poďakujte používateľovi katarinkaI.
Zrecenzované: 8. marca 2018

Reštauráciu som navštívil opakovane vo večerných hodinách. Je problém nájsť voľný stôl bez rezervácie. Jedlo je chutné a príjemné, nečakané. Obsluha je rýchla a pozorná, slušná. Jedlo je hotové pomerne rýchlo a pekne naservirované. Nevýhoda je pomerne malý počet jedál v jedálnom lístku. Inak ale vrelo odporúčame, ale večer isto s rezerváciou stola.

Poďakujte používateľovi KosicanJ.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Soho, si pozreli aj

Navštívili ste Bistro Soho? Podeľte sa o svoje zážitky!