“Skvelá obsluha, jedlo priemerné. ”
Recenzia Bistro Soho

Bistro Soho
Možnosti stravovania: Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 19. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Už pár týždňov som skúmala, kam sa pôjdeme počas pobytu v Bratislave najesť a keďže thai jedlo je naše obľúbené a o tomto mieste som čítala samé chvály, voľba bola jasná.
Popravde, jedlo sa zjesť dalo, ale nič, z čoho by moje chuťové poháriky jasali. Chýbal mi nejaký premyslený koncept chutí, vyváženosť, také to dotiahnutie do konca. Akoby sa vývoj chutí zasekol kdesi v polovici, čo je škoda. Inak obsluha bola vynikajúca, domáce limonády veľmi chutné, interiér príjemný.

1  Poďakujte používateľovi katarinkaI.

Zrecenzované: 8. marca 2018

Reštauráciu som navštívil opakovane vo večerných hodinách. Je problém nájsť voľný stôl bez rezervácie. Jedlo je chutné a príjemné, nečakané. Obsluha je rýchla a pozorná, slušná. Jedlo je hotové pomerne rýchlo a pekne naservirované. Nevýhoda je pomerne malý počet jedál v jedálnom lístku. Inak ale vrelo odporúčame, ale večer isto s rezerváciou stola.

Poďakujte používateľovi KosicanJ.
Zrecenzované: 5. marca 2018

Pekný podnik s milou obsluhou. Jedlo bolo vynikajúce - ázijské jedlá mierne upravené, aby chutilo aj konzervatívnejším hosťom. Ceny na centrum mesta veľmi dobré.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi katkle07.
Zrecenzované: 2. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Soho je jedna z mala stalic v Bratislave, kde je obsluha a kvalita jedla vzdy na super. Jedalny listok je kratky, co im dovoluje koncentrovat sa na to co vedia najlepsie!

Poďakujte používateľovi Alan T.
Zrecenzované: 22. februára 2018

Odporucam urcite vyskusat kokosovu polievku s kuracim masom, odkedy som ju ochutnala chodim na nu pravidelne a neviem sa jej dojest!!

Poďakujte používateľovi Michaela M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Soho, si pozreli aj

Navštívili ste Bistro Soho? Podeľte sa o svoje zážitky!