“Ázijska nuda”

Bistro Soho
Možnosti stravovania: Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 19. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Soho je vyhajpovaný podnik, za čo môže asi relatívne príjemný interiér a jedlá, ktoré sú lepším priemerom. V rámci ázijskej kuchyne je to ale priemer, za všetko spomeniem kokosovú polievku. Ak máte chuť na Áziu a ste v centre, skúste radšej Bamboo na Námestí SNP.

Dátum návštevy: november 2017
1  Poďakujte používateľovi JanPapac.

Zrecenzované: 16. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Top ako vždy, SOHO proste nikdy nesklame. Vyborne jedlo, skvela obsluha, prostredie. Opakovane navstevy a vzdy spokojnost...

Poďakujte používateľovi vierao547.
Zrecenzované: 16. januára 2018

Po mnohých odporúčaniach som pri pobyte doma na Slovensku s rodinou navštívil Soho v Auparku. Prvý dojem: neorganizované usádzanie. V rade stálo viac ľudí a tí si sadali na miesta, ktoré sa uvoľnili. Stalo sa tak, že skupina dvoch ľudí si sadla ku stolu pre štyroch no o minútu po usadení (neboli im ešte prinesené jedálne lístky) sa uvoľnil stôl pre dvoch - my sme museli čakať ďalej, lebo nikto sa nesnažil uľahčiť situáciu slušným požiadaním ľudí o presun a umožnenie rýchlejšieho vybavenia ostatných čakajúcich.
Našťastie, to čo nasledovalo si kritiku v žiadnom prípade nezaslúži. Jedálny lístok fantastický - pár jedál s istotou čerstvosti plus denné špeciály - takto sa spozná kuchyňa ktorej ide o čerstvosť a kvalitu ingrediencií. Výber craft pív oceňujem tiež
Hovädzie na zelenom karí - fantastické! Krásne farebné, čerstvé, dochutené. Kúsok melóna je príjemnou pozornosťou a dopĺňa to dojem, že Bistro Soho pochopilo, ako má reštaurácia vyzerať. Obsluha by však mohla niekedy pracovať promptnejšie.
To celkový dojem ale nepokazilo. Určite sa vrátim.

1  Poďakujte používateľovi Matej S.
Zrecenzované: 7. januára 2018

V SOHO som bola niekoľkokrát, nikdy ma nesklamalo. Jedlo je vždy perfektne pripravené, personál je veľmi milý a prostredie je úžasné, prijemná hudba a útulné priestory. Odporúčam koktail podľa chute barmana - vždy som bola nadšená!

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi nina_alzbetkinova.
Zrecenzované: 5. januára 2018

Veľmi chutné jedlo, super atmosféra, velmi miy personál. Keď nestíhate radi vám jedlo pripravia na objedvávku, tak, že si ho už len vyzdvihnete :))

1  Poďakujte používateľovi moontransfersk.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Bistro Soho, si pozreli aj

Navštívili ste Bistro Soho? Podeľte sa o svoje zážitky!