“Foxford Obchodná (BA)”

Foxford Obchodná
Na pozícii č. 28 spomedzi 94 Káva a čaj v Bratislave
Kuchyňa: Kaviareň, Vináreň

Káva špica, obsluha tiež, ALE !!! vráťte späť pôvodný koláčik ku káve (ten perníkový, čo nebol z bieleho cesta)

Poďakujte používateľovi Misomisomisomisomiso.

Zrecenzované: 18. mája 2019

Mate tam celkovo snad 6-7 ks obsluhy, z toho 3ks hore na poschodi, ktori namiesto toho, aby nam ochotne doniesli dve kavy a dva kolace mi 1) hore povedali, ze v sobotu si mozem objednat bez smartfonu iba dolu 2) dolu mi povedali, ze ak si objednam u nich dolu, tak mi to nedonesu hore a 3) ani ked si to sama odnesiem hore tak tam nemozem ostat sediet, ale musim sa presunut dolu. S vysoko tehotnou kamaratkou a malym dietatom sme sa podla nich mali presunut z pohodlneho gauca na tvrde stolicky do preplnenej hlucnej spodnej kaviarne. Za ten cas, co mi vysvetlovali tieto nezmysly a behali sme hore-dolu po schodoch personal aj ja, to mohlo byt davno na stole. Vraj manazeri nariadili a oni to nemozu porusit. Tak sa tam spamatajte a vyuzivajte technologie na skvalitnenie sluzieb a nie na buzeraciu zakaznikov ... ak mate naozaj take debilne nariadenie, tak si ho zruste a ak to bolo nechapavostou personalu, tak si ich preskolte. Viac sa tam urcite nevratim a aj teraz som tam ostala len kvoli kamaratke, ktora sa uz nevladala presuvat do ineho podniku. Smartfon z osobnych dovodov pri sebe nenosim, doteraz som s tym nemala problem a rozhodne ho nezacnem nosit kvoli vasej kaviarni.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi kackac2013.
Zrecenzované: 1. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

1. Decembra nebola obsluha ochotná ani sa pokúsiť usadiť 5 dospelých so 4 deťmi. Argument bol - nevieme obsluhovať v rohu na prízemí, nezmestíte sa, nevieme preloziť stolík ani stoličky. Podnik nie je vhodný pre viac členné rodinny. Personál bol dnes nemožní. Slečny sa ani nepokúsili zákazníkom vyjsť v ústrety napriek tomu, že podnik nebol obsadený.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi Daydream01805555113.
Zrecenzované: 24. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dokonalý priestor nielen pre milovníkov kníh ale aj pre milovníkov dobrého jedla či kávy. Príjemné prostredie vhodné na pracovné ale aj súkromné stretnutia s pohotovostnou a profesionálnou obsluhou kde sa určite vždy radi vrátite. Ponuka jedál, dezertov ci kávy je taktiež veľmi zaujímavá a oceňujem kvalitné suroviny. Za mňa Foxford určite áno

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Patty0210.
Zrecenzované: 28. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie na vychutnanie si kávičky. Obsluha je milá, útulné miesto, určite Vás navštívim aj nabudúce. Odporúčam

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi radkocom.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Foxford Obchodná, si pozreli aj

Navštívili ste Foxford Obchodná? Podeľte sa o svoje zážitky!