“Pomer cena a kvalita je slabý.”
Recenzia Kubu Bory

Kubu Bory
Zrecenzované: 24. marca 2018

Reštauráciu sme navštívili v piatok na večeru. Na takýto podnik majú na výber 2 druhy piva, z toho jedno čapované. Vybral som si flaškové, nemali ho však v chladničke :-(. Objednali sme si 2 jedlá, cestovinu a sandwich. Sandwich sme chceli bez olív, zabudli však na ne. Pasta bola dobre uvarená, ale pikantná omáčka bola len pikantná, chýbala jej sol a aj krémovitosť, takže sa na cestovinu vôbec nelepila. Jediné príjemné z celej návštevy bola sympatická čašníčka. Za tieto ceny radšej jesť oproti.

Poďakujte používateľovi raduzd2017.

Zrecenzované: 12. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi príjemné prostredie, skvelá kuchyňa. Pre bežného človeka dost vysoke ceny, ale raz za čaa stojí za to:)
Fajn personál a jeden z nich pán čašník Roman...je vidieť keď človeka jeho práca baví:)

1  Poďakujte používateľovi Marcela V.
Zrecenzované: 9. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Dala som si spagety Carbonara. Cukina v spagetach ma prekvapila, ale hodila sa tam. Spagety boli trosku malo kremove, ale chutne. Mascarpone s jahodami nemalo chybu.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Zrecenzované: 14. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Túto reštauráciu navštevujem pravidelne a vždy som dostal chutné jedlo dobrej kvality. Ceny sú síce troška vyššie, ale aspoň viem že sa dobre najem. Obsluha je vždy mimoriadne milá. Prostredie zodpovedá umiestneniu v obchodnom centre.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi grasshhopper29.
Zrecenzované: 17. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Obsluha mimoriadne ústretová a ochotná, prostredie trocha hlučné a jedlo lepšie ako som očakávalurčite jedna z lepších reštaurácií

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kubu Bory, si pozreli aj

Navštívili ste Kubu Bory? Podeľte sa o svoje zážitky!