“Jedlo nic moc”

Na pozícii č. 1 020 spomedzi 1 391 Reštaurácie v Bratislave
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 20. októbra 2019 cez mobilné zariadenie

Opakovne sme sa k vam vratili na veceru. Bolo nas 6. Jedlo bolo ok.no uz sme sa u vas najedli naj lepsie. Grill mix velky bol z polovice studeny a maso suche :(. Nepochutili sme si.

Dátum návštevy: október 2019
Poďakujte používateľovi jazuzkabluzka.

Zrecenzované: 26. februára 2019

chodime tu na menucko v case obeda dost pravidelne a radi sa tu vraciame. pomer cena/kvalita sa mi zda na velmi dobre urovni. Nechapem ze preco ludia vypisuju ako hodinu cakali a podobne. Ozaj tam chodim pravidelne a polievku mam do 5 min a kym zjem polievku maximalne dalsich 5min a mam druchy chod. Milujem ich chimichangas ale aj ostatne jedla mi chutia. Obsluha je prijemna. Vzdy je ok obedu na vyber Coca Cola alebo soda co v inych restikach pri menu vobec nie je samozrejme a obcas tusim v stredu davaju k menu aj kolacik. Mam to z prace 2km a napriek tomu si to aspon 2x do tyzdna odslapem lebo mi ta restika za to stoji

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Milos S.
Zrecenzované: 6. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi som sa tesila na mexicku kuchynu kedze vo vacsine mexickych restauracii vedia ponuknut gf verziu jedal kedy namiesto psenicnej placky pouziju kukuricnu - tu nie. Namiesto toho sme si objednali paellu - dlhsia doba cakania cca 50 minut na co sme boli upozorneni vopred by bola ok, ak by to jedlo za nieco stalo. Bohuzial samotna paella bola velmi zla, z morskych plodov tam boli 3 musle par kreviet a 3 kruzky kalamarov, najvacsie prekvapenie - rak (nvm v ktorej krajine je rak povazovany za sea food ale dobre) NIE, dakujem!

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi sasenocenka.
Zrecenzované: 15. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Kto má rád rebrá, mal by sa zastaviť... veľmi chutné. Jedny z naj v Bratislave. Málokde rozmýšľajú ako ich pripraviť. Tu áno. Odporúčam!

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Y9768YBpeters.
Zrecenzované: 3. júna 2018

Cakanie na jedlo trvalo 55 minut, pritom restauracia bola poloprazdna. Jedlo podpriemerne, bez chuti, obsluha znudena a pomala. Casnicka obliala syna kolou.
Stav toaliet mizerny

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi MartinH7319.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hacienda & El Diablo Bar, si pozreli aj

Navštívili ste Hacienda & El Diablo Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!