“Príjemná obsluha, chutné jedlo”

Hacienda & El Diablo Bar
Na pozícii č. 1 038 spomedzi 1 421 Reštaurácie v Bratislave
Štvrť: Staré Mesto
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 18. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemná atmosféra s milou a ochotnou obsluhou v centre mesta. Boli sme veľká skupina a tak sme ochutnali takmer zo všetkého. Obsluha bola rýchla, jedlo chutné. Ceny prijateľné. Určite stojí za vyskúšanie.

Poďakujte používateľovi C2170KWevak.

Zrecenzované: 1. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Kým prišla obsluha, čakali sme 20 minút!! Na účet sme čakali 15 a kým čašníčka vzala účet, čakali sme dalších 30 minút!
Otrasný prístup

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi Mimcika.
Zrecenzované: 20. augusta 2017

Na terase sme si dali fajitas a steak, obidve jedlá chutili úžasne a dostali sme obrovské porcie. Housewine tiež stojí za ochutnanie. Popri jedení sme si užili atmosféru starého mesta s mexickou hudbou v pozadí. Fanúšikovia futbalu mohli pozerať zápas na plátne. Čašníci boli milí a ochotný poradiť s výberom jedla.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi 81lili18.
Zrecenzované: 18. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Bol som na malej ochutnávke churros. Jedlo bolo veľmi chutné a z jednej porcie sa najedia 4 ľudia. Čo ma však zarazilo že hneď na začiatku vám povedia že nefunguje kávovar a ani čaj sa nedá spraviť.
Prostredie je príliš tmavé a ponuré. O toalety sa tiež moc nestarajú.
Pre mna a moju rodinu iba priemer aj keď ako vravím jedlo je chutné.

Dátum návštevy: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi Mayor_SVK.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PatriciaPetrik, Manager v zariadení Hacienda & El Diablo Bar.Zodpovedané: 10. mája 2017

Dakujeme za Vasu recenziu. Nedostatky spodnej casti restauracie si uvedomujeme a uz o par dni nas caka prerabka. Pridite sa pozriet koncom mesiaca na novy vizual, verime, ze zaujme :-)

Zrecenzované: 10. apríla 2017

menu - gyros hranolky chutovo dobre, negativum velmi mala az detska porcia kde na tanieriku salatik tvoril viac ako tretinu - netreba sa hanbit, treba zakaznikovi poriadne nalozit (jedlo na tanier :D), ved za cenu 4,50 urcite neprerobite (inde ponukaju menu 4- € s raz takymi velkymi porciami)
dalsie negativum, zakaznici chodili za servirkou aby mohli zaplatit (podnik bol poloprazdny), servirka je tam od toho a je za to platena aby ona obehavala zakaznikov a nie oni ju !
Ja som tiez cakal aby som mohol zaplatit, zatial co servirka stala pri bare - asi cakala, ze pridem za nou, nechal som peniaze na stole a odisiel
Mate co "dotahovat" ale jedlo mi chutilo.

Dátum návštevy: apríl 2017
Poďakujte používateľovi LylipukV.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hacienda & El Diablo Bar, si pozreli aj

Navštívili ste Hacienda & El Diablo Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!