“Prvá navsteva”
Recenzia Monsters Cafe

Monsters Cafe
Kuchyňa: Kaviareň
Zrecenzované: 21. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemná kaviareň s príjemnou výzdobou v štýle loga kaviarne. Kaviareň ma aj svoju vlastnu mini prednaskovku sálu, co je veľké plus. Určite si niekedy zopakujem návštevu.

Poďakujte používateľovi KatkaVal.

Zrecenzované: 13. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Kaviareň s pekným vonkajším sedením a výhľadom na Chorvátske rameno.
Personál milý, ochotný. Výber ľahkých jedál i koláčov dobrý, niektoré originálne. Káva aj čaje chutné.
Miesto pre celé rodiny, deti majú kútik. Vzhľadom na členenie podniku si každý nájde to svoje. Wc čisté.
Priestor pre rodinné akcie či väčšie akcie do 45 ľudí s pódiom a premietacím zariadením. Osobná skúsenosť opakovane veľmi dobrá.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi ivet95.
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Príjemné miesto na posedenie pri káve, v teplých dňoch aj na vonkajšej terase. Široký výber zo sladkých dobrôt, síce mierne vyššie ceny, ale za kvalitu sa platí. Spýtajte sa na platbu kartou vopred, je tam minimálny limit na výšku úhrady. Obsluha je snaživá a príjemná. Navštívila som toto miesto niekoľkokrát, vždy to stálo za to. Parkuje sa pomerne dobre, vchod do kaviarne je z opacnej strany budovy, ako je parkovisko.

Dátum návštevy: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi Katarina S.
Zrecenzované: 25. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Kaviaren posobi velmi prijemnym dojmom okrem torty ktore sme odskusali boli fakt skvele. Mamicky s detmi si tu pridu na svoje kedze je to vela priestoru a hraciek. Kaviaren podava aj male obcerstvenie pod zub, vinnu kartu a podobne. Treba sa ale pripravit na drahsie posedenie. My sme platili ze 4ks tort a jedno bezkofeinove kalucino skoro 18 € co uz je slusna suma hlavne ak by ste sem zavitali s rodinkou. Obsluha ale velmi prijemna ustretova. Boli sme velmi spokojni a urcite sa sem este vratim.

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi milamber79.
Zrecenzované: 30. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Najdrahsia kaviaren v petrzalke... mozno aj v bratislave... a ked k vasemu stolu dojde obsluha bejaka češka tak mate smolu..

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi RomanK2730.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Monsters Cafe, si pozreli aj

Navštívili ste Monsters Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!