“nie, nedá sa”

Kuchyňa: Kaviareň
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Zrecenzované: 17. apríla 2019

návšteva zariadenia... no ako chápem, sme v centre a dokonca v Bratislave..olalala... ale vaše ceny? úplne zle v porovnaní toho, čo za ne ponúkate. Od ,,lacne,, predraženého jedla až po staff, ktorý má v paži. A nejaká zámena takej prízemnosti, ako je šalát za pôvodnú prílohu? Nedá sa? ..ale dá ..všade to vedia, len u vás nie...

Dátum návštevy: marec 2019
10  Poďakujte používateľovi CharlesDuchemin1983.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia PeterK1978, Manager v zariadení Urban House.Zodpovedané: 18. apríla 2019

Milý CharlesDuchemin1983,

ďakujeme za Vaše hodnotenie. Veľmi nás mrzí, že sa nám nepodarilo splniť Vaše očakávania. Každé, aj negatívne, hodnotenie nám pomôže zlepšiť naše služby. Dúfame, že nám dáte ešte druhú šancu a prajeme krásny deň.

Peter

Zrecenzované: 6. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Po prvy krat som navstivila Urban House v ramci babskej jazdy. Barbani Filip a Marek (back up Alex) nam spravili nezabudnutelny vecer plny skvelych drinkov presne podla nasich poziadaviek (ktore neboli lahke). Perfektny priklad, ze skvely podnik nerobi (len) prostredie, ale hlavne zamestnanci. :)

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi bibi_s007.
Zrecenzované: 1. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Návšteva tohto podniku Vás pohltí , čašníci sú skvelí , kuchyňa jednoduchá , ale veľmi chutná ... atmosféra pre každú vekovú skupinu

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi FarAway762127.
Zrecenzované: 29. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

S kamarátkami pred koncertom sme sa sem vybrali najesť. Prostredie bolo fajn. Čašník nám rovno doniesol poháre s vodou. Výber jedla bol uspokojivý aj pre vegetariánov, aj niečo zdravšie, aj niečo bez mlieka. Kávička bola vynikajúca, capucino s penou- tak to mám veľmi rada. Dlhšie sme čakali na zaplatenie, čo nám vadilo, lebo sme išli na koncert. Celkovo sme boli veľmi spokojné a určite sa radi vrátime.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Trek818075.
Zrecenzované: 14. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som tam už veľa krát a vždy sa rád vrátim .
Či už je to vynikajúce jedlo ,štýlová výzdoba alebo super uvoľnená atmosféra a predovšetkým rýchly a kvalitný servis. A keď vychytáte čašníka Janka (vysoký,čierne vlasy,pohodový prístup) tak máte o atmosféru postarané . Najlepšia reštaurácia v meste .Thumbs Up

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi michalurland3.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Urban House, si pozreli aj

Navštívili ste Urban House? Podeľte sa o svoje zážitky!