“Večera”

Kuchyňa: Kaviareň
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Zrecenzované: 29. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

S kamarátkami pred koncertom sme sa sem vybrali najesť. Prostredie bolo fajn. Čašník nám rovno doniesol poháre s vodou. Výber jedla bol uspokojivý aj pre vegetariánov, aj niečo zdravšie, aj niečo bez mlieka. Kávička bola vynikajúca, capucino s penou- tak to mám veľmi rada. Dlhšie sme čakali na zaplatenie, čo nám vadilo, lebo sme išli na koncert. Celkovo sme boli veľmi spokojné a určite sa radi vrátime.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Trek818075.

Zrecenzované: 14. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som tam už veľa krát a vždy sa rád vrátim .
Či už je to vynikajúce jedlo ,štýlová výzdoba alebo super uvoľnená atmosféra a predovšetkým rýchly a kvalitný servis. A keď vychytáte čašníka Janka (vysoký,čierne vlasy,pohodový prístup) tak máte o atmosféru postarané . Najlepšia reštaurácia v meste .Thumbs Up

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi michalurland3.
Zrecenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Takmer vždy, keď som v Bratislave, zájdem sem. Majú tu skvelú kávu a nádherný interiér, kde sa proste cítim dobre a množstvo kníh.
(Ešte aj moje obľúbené záchody majú!)

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Passport802043.
Zrecenzované: 20. júla 2018

Naozaj pekny podnik, ktory posobi lezernostou. Citili sme sa tu velmi prijemne. Ceny nam prisli trocha premrstene. Obsluha bola velmi mila a nesetrila usmevmi. Robia zaujimave kombinacie limonad a drinkov. Robia aj cosi pod zub.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi juliakisakova2.
Zrecenzované: 23. apríla 2018

...tak sadli sme si ze sa najeme,lebo recenzie boli dobre,ale pri objednavani drinkov z troch veci nemali ani jednu,Tullamore whisky nemame,ale mame Jacka Danielsa,ok,ale vlastne nie takeho obycajneho,ale ineho,Colu light nemame,vlastne nemame ziadny light napoj podobneho typu,pivo 10 ?? ,to nie,mame iba 11stku.No na taky podnik by som cakal,ze taketo obycajne veci budu mat,tak sme vstali a odisli,a to stacilo ist iba oproti,aby sme toto vsetko dostali...,ale casnik bol mily...

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi tripmax31.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Urban House, si pozreli aj

Navštívili ste Urban House? Podeľte sa o svoje zážitky!