“Najlepšie jedlo a ešte lepší servis 😋”
Recenzia Urban House

Urban House
Na pozícii č. 5 spomedzi 85 Káva a čaj v Bratislave
Kuchyňa: Kaviareň
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Zrecenzované: 14. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Bol som tam už veľa krát a vždy sa rád vrátim .
Či už je to vynikajúce jedlo ,štýlová výzdoba alebo super uvoľnená atmosféra a predovšetkým rýchly a kvalitný servis. A keď vychytáte čašníka Janka (vysoký,čierne vlasy,pohodový prístup) tak máte o atmosféru postarané . Najlepšia reštaurácia v meste .Thumbs Up

Poďakujte používateľovi michalurland3.

Zrecenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Takmer vždy, keď som v Bratislave, zájdem sem. Majú tu skvelú kávu a nádherný interiér, kde sa proste cítim dobre a množstvo kníh.
(Ešte aj moje obľúbené záchody majú!)

Poďakujte používateľovi Passport802043.
Zrecenzované: 20. júla 2018

Naozaj pekny podnik, ktory posobi lezernostou. Citili sme sa tu velmi prijemne. Ceny nam prisli trocha premrstene. Obsluha bola velmi mila a nesetrila usmevmi. Robia zaujimave kombinacie limonad a drinkov. Robia aj cosi pod zub.

Poďakujte používateľovi juliakisakova2.
Zrecenzované: 23. apríla 2018

...tak sadli sme si ze sa najeme,lebo recenzie boli dobre,ale pri objednavani drinkov z troch veci nemali ani jednu,Tullamore whisky nemame,ale mame Jacka Danielsa,ok,ale vlastne nie takeho obycajneho,ale ineho,Colu light nemame,vlastne nemame ziadny light napoj podobneho typu,pivo 10 ?? ,to nie,mame iba 11stku.No na taky podnik by som cakal,ze taketo obycajne veci budu mat,tak sme vstali a odisli,a to stacilo ist iba oproti,aby sme toto vsetko dostali...,ale casnik bol mily...

Poďakujte používateľovi tripmax31.
Zrecenzované: 8. marca 2018

Do podniku sme zavítali náhodou. Na odporúčanie čašníka sme si dali pečené krídelka, domáce hranolky a domácu majonézu s grilovanou cibuľkou. Jedlo bolo fenomenálne. K tomu nám odporúčal pivo, ktoré malo ideálnu chuť k jedlu. Obsluha pozorná rýchla. Podnik je dosť veľký aj napriek tomu kuchyňa stíhala rýchlo plniť objednávky. Vrelo odporúčame. Isto sa vrátime.

Poďakujte používateľovi KosicanJ.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Urban House, si pozreli aj

Navštívili ste Urban House? Podeľte sa o svoje zážitky!