“nabuduce skusat nebudeme”

Kuchyňa: Kaviareň
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín
Zrecenzované: 23. apríla 2018

...tak sadli sme si ze sa najeme,lebo recenzie boli dobre,ale pri objednavani drinkov z troch veci nemali ani jednu,Tullamore whisky nemame,ale mame Jacka Danielsa,ok,ale vlastne nie takeho obycajneho,ale ineho,Colu light nemame,vlastne nemame ziadny light napoj podobneho typu,pivo 10 ?? ,to nie,mame iba 11stku.No na taky podnik by som cakal,ze taketo obycajne veci budu mat,tak sme vstali a odisli,a to stacilo ist iba oproti,aby sme toto vsetko dostali...,ale casnik bol mily...

Poďakujte používateľovi tripmax31.

Zrecenzované: 8. marca 2018

Do podniku sme zavítali náhodou. Na odporúčanie čašníka sme si dali pečené krídelka, domáce hranolky a domácu majonézu s grilovanou cibuľkou. Jedlo bolo fenomenálne. K tomu nám odporúčal pivo, ktoré malo ideálnu chuť k jedlu. Obsluha pozorná rýchla. Podnik je dosť veľký aj napriek tomu kuchyňa stíhala rýchlo plniť objednávky. Vrelo odporúčame. Isto sa vrátime.

Poďakujte používateľovi KosicanJ.
Zrecenzované: 23. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Úžasný podnik. Prijemne dizajnové prostredie zo zaujímavým menu a kolacikmi. Dnes to bol mrkvovú a voľ neskutočný. Obsluha milá, pravidelne k objednanému pitiu sa dolievala voda. Opäť a raz príjemná návšteva.

Poďakujte používateľovi KatkaVal.
Zrecenzované: 10. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pohodové a štýlové prostredie..Obsluha rýchla a milá. Slušný výber pív na výbornej úrovni...Výborná mangová limonáda z nealko ponuky. Určite sa sem radi vrátime.

Poďakujte používateľovi GabikaAderia.
Zrecenzované: 8. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Výborne jedlo, skvelé vínko a hlavne perfektná atmosféra so super obsluhou! Odporúčam všetkým ktorý majú v pláne navštíviť Urban House!

Poďakujte používateľovi Michal S.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Urban House, si pozreli aj

Navštívili ste Urban House? Podeľte sa o svoje zážitky!