“Prijemna restauracia s vybornym jedlom”
Recenzia Modrá Hviezda

Modrá Hviezda
Kuchyňa: Diner, Východoeurópske, Stredoeurópske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 19. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Tuto restauraciu mozem hodnotit velmi pozitivne, prostredie originalne, jedlo (mali sme steaky) bolo vyborne, obsluha bola mila. Mozem odporucit

Poďakujte používateľovi GrandTour662846.
Napísať recenziuRecenzie (1 173)

Zrecenzované: 6. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu navštevujeme už dlhší čas a nikdy nesklamala. Výborne pripravené jedlo, perfektná obsluha, pri ktorej sme nikdy nemali prázdne poháre vína. Atmosféra, hudba na výbornú. Môžem len odporučiť.

Poďakujte používateľovi Camper786824.
Zrecenzované: 30. júna 2018

Vcera som navstivil tuto restauraciu a musim povedat, ze som sa dlho tak dobre nenajedol a necitil v restauracii. Vyborne a rychlo dodane jedlo, obsluha sa usmievala, podla mojho vkusu velmi pekne zariadena restauracia, ktora tomu vsetkemu dodala tu spravnu atmosferu. Dakujem.

Poďakujte používateľovi jakubkristiak.
Zrecenzované: 12. mája 2018

príjemný personál, dobré jedlo, výhľad z letnej terasy aký som ešte nezažil (rodený Bratislavčan, 54 rokov), slovom: príjemné posedenie a zážitok - v tom najlepšom zmysle slova!) Určite zopakujeme!

Recenzia získaná v spolupráci s touto reštauráciou
Poďakujte používateľovi miroslavresch.
Zrecenzované: 9. mája 2018

Personál nikdy nesklame. :) ak si chcem byt istý kvalitou služieb, tak k ním idem na istotu, pretoze viem, čo ma vždy bude čakať. Bodoj by bolo takýchto reštaurácií viac v Bratislave.

Recenzia získaná v spolupráci s touto reštauráciou
Poďakujte používateľovi martonky.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Modrá Hviezda, si pozreli aj

Navštívili ste Modrá Hviezda? Podeľte sa o svoje zážitky!