“Jakub Krištiak”

Kuchyňa: Diner, Východoeurópske, Stredoeurópske
Vhodné pre: Romantické, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 30. júna 2018

Vcera som navstivil tuto restauraciu a musim povedat, ze som sa dlho tak dobre nenajedol a necitil v restauracii. Vyborne a rychlo dodane jedlo, obsluha sa usmievala, podla mojho vkusu velmi pekne zariadena restauracia, ktora tomu vsetkemu dodala tu spravnu atmosferu. Dakujem.

Poďakujte používateľovi jakubkristiak.
Napísať recenziuRecenzie (1 177)

Zrecenzované: 12. mája 2018

príjemný personál, dobré jedlo, výhľad z letnej terasy aký som ešte nezažil (rodený Bratislavčan, 54 rokov), slovom: príjemné posedenie a zážitok - v tom najlepšom zmysle slova!) Určite zopakujeme!

Poďakujte používateľovi miroslavresch.
Zrecenzované: 9. mája 2018

Personál nikdy nesklame. :) ak si chcem byt istý kvalitou služieb, tak k ním idem na istotu, pretoze viem, čo ma vždy bude čakať. Bodoj by bolo takýchto reštaurácií viac v Bratislave.

Poďakujte používateľovi martonky.
Zrecenzované: 25. apríla 2018

pekné a zaujímavé prostredie a príjemný personál, chutné jedlo, radi sa sem vrátime aj nabudúce.....

Poďakujte používateľovi zaza12018.
Zrecenzované: 25. apríla 2018

Milý personál, výborné jedlo a príjemné prostredie. Celkovo sa nám v reštaurácii veľmi páčilo. Určite sa vrátime.

Poďakujte používateľovi Laurah8719.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Modrá Hviezda, si pozreli aj

Navštívili ste Modrá Hviezda? Podeľte sa o svoje zážitky!