“Mireček”

Kuchyňa: Diner, Východoeurópske, Stredoeurópske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 12. mája 2018

príjemný personál, dobré jedlo, výhľad z letnej terasy aký som ešte nezažil (rodený Bratislavčan, 54 rokov), slovom: príjemné posedenie a zážitok - v tom najlepšom zmysle slova!) Určite zopakujeme!

Poďakujte používateľovi miroslavresch.
Napísať recenziuRecenzie (1 177)

Zrecenzované: 9. mája 2018

Personál nikdy nesklame. :) ak si chcem byt istý kvalitou služieb, tak k ním idem na istotu, pretoze viem, čo ma vždy bude čakať. Bodoj by bolo takýchto reštaurácií viac v Bratislave.

Poďakujte používateľovi martonky.
Zrecenzované: 25. apríla 2018

pekné a zaujímavé prostredie a príjemný personál, chutné jedlo, radi sa sem vrátime aj nabudúce.....

Poďakujte používateľovi zaza12018.
Zrecenzované: 25. apríla 2018

Milý personál, výborné jedlo a príjemné prostredie. Celkovo sa nám v reštaurácii veľmi páčilo. Určite sa vrátime.

Poďakujte používateľovi Laurah8719.
Zrecenzované: 19. apríla 2018

Veľmi profesionalna obsluha, romantická atmosfera, vynikajuci králik a diviak. K tomu nám bolo odporúčané skvelé slovenské vín o

Poďakujte používateľovi ferodomotor.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Modrá Hviezda, si pozreli aj

Navštívili ste Modrá Hviezda? Podeľte sa o svoje zážitky!