“:)”

Kuchyňa: Diner, Východoeurópske, Stredoeurópske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 17. apríla 2018

Veľmí príjemná obsluha a jedlo vynikajúce.
odporučam :)
Krásne prostredie
Čistota a ochota personálu

Poďakujte používateľovi zrevayovaz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BratislavaExpert, Owner v zariadení Modrá Hviezda.Zodpovedané: 19. apríla 2018

Dobrý deň Zrevayovaz,

ďakujeme Vám za návštevu aj napísanie recenzie.

Tešíme sa na Vašu návštevu čo najskôr :)

Viktor K.
majiteľ

Napísať recenziuRecenzie (1 177)

Zrecenzované: 17. apríla 2018

znamenité jedlo - tak dobrý hovädzí steak som už dávno nejedla, veľmi zaujímavé dobové prostredie a príjemný a usmievavý personál. Určite prídem rada znova :)

Poďakujte používateľovi ivanachochrunova.
Zrecenzované: 17. apríla 2018

prijemna atmosfera, romanticka restauracia so skvelym jedlom a milou obsluhou... Steaky na vybornej urovni.odporucam

Poďakujte používateľovi Selec27.
Zrecenzované: 17. apríla 2018

O podniku sme sa dozvedeli z trip advisora, Rezervácia bezproblémová, jedlo výborné, obsluha príjemná. Určite odporúčam.

Poďakujte používateľovi martinh201886.
Zrecenzované: 12. apríla 2018

Chcela som podarovať priateľovi výborný gurmánsky zážitok a táto reštaurácia je zaručená istota.
Okrem neuveriteľne milého personálu tam aj neskutočne dobre varia. Vždy si úžasne pochutím.
Ako predjedlo sme mali hríbový tatarák a grilovanú cviklu s bryndzou a toastami - perfektné.
Hlavné jedlo sme mali grilovaný oštiepok s opekanými zemiakmi a bryndzové halušky - taktiež perfektné.
Dezert sme si dali mandľovo-čokoládovú tortičku bez múky - perfeknté.
Vínko červené a ružové - perfektné.
Milujem túto reštauráciu.

Poďakujte používateľovi Vanessa-L22.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Modrá Hviezda, si pozreli aj

Navštívili ste Modrá Hviezda? Podeľte sa o svoje zážitky!