“Lucia”

Vhodné pre: Romantické, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 31. marca 2018

Taký dobrý steak som zatial nikde inde nemala a obsluha bola taktiež skvelá. Určite vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi luciavasikova.
Napísať recenziuRecenzie (1 432)

Zrecenzované: 25. marca 2018

Pekna restauracia, stylova, ale to je takmer vsetko. Obsluha tak nejak bez nalady. Mali sme objednane 4 steaky. Jeden z nich zamenili a dostali sme uplne iny, nez sme si objednali. To by sa este vsetko dalo prezit, ale steaky, kde z toho 2 mali byt medium a 2 viac prepecene, prisli vsetky totalne gumovo prepecene, tak to naozaj nezodpoveda restauraci, ktora ma aj na TripAdvisore výborne hodnotenia, alebo pan kuchar nemal svoj den. Boli sme sklamani.

Poďakujte používateľovi Livi82.
Zrecenzované: 24. marca 2018

Kupili sme si s priatelkou zlavovy poukaz na steaky. Mozem len chvalit. Steaky vyborne, obsluha prijemna, pekne prostredie.

Poďakujte používateľovi martinlizuch.
Zrecenzované: 29. januára 2018

Po zrekonstruovani toaliet by sme znovu navstivili vase zariadenie, kuchyna a strava velmi dobre,mozno alkohol predrazeny inak ok

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi zuzive.
Zrecenzované: 29. januára 2018

Vyborne jedlo, obsluha dobra, utulne prostredie max. spokojnost.
cenovo trosku drahsie ale za tu kvalitu sa oplati

Poďakujte používateľovi Razakov.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Modrá Hviezda, si pozreli aj

Navštívili ste Modrá Hviezda? Podeľte sa o svoje zážitky!