“Vymente casnika!”

Houdini Restaurant
Kuchyňa: Stredoeurópske, Zdravé
Vhodné pre: Špeciálne príležitosti, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Rezervácie
Opis: Restaurant Houdini, which is part of the hotel, offers its hospitality to visitors in search of culinary values. This restaurant’s menu, marked by the style of the young and creative chef, Michal Škrabák, reflects the influence of European cuisines. Houdini gradually focuses on Slovak and Central European meals and original recipes made from ingredients of the season. Meals are prepared not only with the passion of a man passionate about his profession, with respect for the gifts of nature, but also through the use of modern food processing technology (sous vide), which brings new surprising tastes and flavors and enables their preservation and underlines their taste and nutritional qualities Free parking in garage of hotel Marrol's for restaurants guests.
Zrecenzované: 21. augusta 2017

V restauracii sme si ako skupina objednali obed. Polievka bola vyborna, bravcova panenka tiez, ale zemiaky mali hrudky soli, takze boli naozaj presolene co bola skoda. Obsluha - casnik (slovak) bol pozorny, prijemny, profesionalny a uctivy. Casnik cudzinec z Tuniska by sa radsej mal naucit slovenskej/europskej kulture a mentalite mimo tejto restauracie. Absolutne NEAKCEPTOVATELNE obsluhovat vzdy najprv muzov! Taktiez obracat sa s otazkou na niektoreho z muzov a ignorovat zeny v skupine! Vsimli sme si, ze to robil aj voci hostom mimo nasej skupiny.
To moze robit v jeho domovskej krajine a nie na Slovensku! Zeny su na Slovensku v inom postaveni ako on bol vychovany doma a to mu asi nikto z vedenia hotela-restauracie nevysvetlil! Urcite je to velke negativum pre luxusnu restauraciu s vynikajucim kucharom. Nasej skupine to pokazilo riadne nasu slavnostnu naladu.
Prostredie - stoly, kde sa podava jedlo by mali byt hlavne pocas obeda slavnostne prestrete obrusom. Podciarklo by to vynimocne vynikajuce jedlo.
Restauracia je umiestnena v hoteli, hotel nie je bezbarierovy. Restauracia/ prizemie hotela nema detsky kutik. Toalety su krasne, ciste ale dost stiesnene.

Dátum návštevy: august 2017
10  Poďakujte používateľovi engineeruk2014.

Zrecenzované: 17. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Takmer každý mesiac navštívim s manželkou, priateľmi či biznisovo a nemôžem okrem pár drobností a výkyvov konštatovať nič iné že je stálicou v top reštauráciach v Beatislave. Stále obsluha špičková, vínny lístok primeraný a hlavne jedlo pripravené perfektne a pokiaľ si zvyknete na užší ale kvalitný jedálny lístok ste tu ako domatakmerdržím palce aby ste vydržali naďalej

Dátum návštevy: jún 2017
1  Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.
Zrecenzované: 15. februára 2017

Vyber jedla - podla mna si kazdy pride na svoje. Hlavne chcem vyzvihnut PERSONAL. Su vsimavi, profesionalni, poznaju a poradia vam ako s jedlom, tak aj s napojmi. Jazykove zdatnosti - nezaskocite ich. Aj s prizvukom.

Kvalita a cerstvost pokrmov - MNAM :)

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi tibord969.
Zrecenzované: 5. decembra 2016

Pre 1. decembrový víkend, ktorý sme trávili spolu s priateľom v Bratislave, sme sa rozhodli pre Marrol´s hotel. Okamžite keď sme bookli hotel som preskúmala aj menu reštaurácie hotela Houdini, ktoré ma nadchlo natoľko, že som si nevedela vybrať a nahovorila som priateľa rovno na 6 chodové degustačné menu. Na začiatku nám čašníkom Gabrielom (za ktorého som bola veľmi vďačná, vo všetkom nám vedel čo najlepšie poradiť, žiadna otázka ho nezaskočila, či už o jedle, alebo o víne, stále mal poruke aj vhodnú alternatívu, proste časník, ktorý k reštaurácii na takejto úrovni patrí a dokonca prinesie niečo viac) bolo ponúknuté ladiť každý chod s rozličným vínom, aby tak čo najviac bol znásobený náš degustačný zážitok, čo nás hneď zaujalo a nechali sme sa nahovoriť. Všetky vína boli lahodné, každé skvelo fungovalo s kazdým chodom a hlavne všetky boli slovenské (načo som bola veľmi pyšná kedže môj priateľ nie je slovák a tak som sa mohla pochváliť aké dobré vína máme ;)) No a konečne k jedlu :) Mojou srdcovkou sa stal kozí syr, ktorý dotvárala brusnicová omáčka (touto kmbináciou nikdy nič nepokazíte) a hubové ragu a piniové orišky, tiež odporúčam líčka zo zúbača chute na tanieri len tak spolu tancovali a ďalej stojí určite za zmienku dezert gaštanová tortička ktorej chuť bola nenútiva ale aj tak podmanivá + efekty zo suchého ľadu ma asi nikdy neprestanú baviť :) akurát čo by som jej vytkla čakala som k tomu karamelovú omáčku a tú som voľajako nenašla. Najväčším sklamaním, ale to asi aj preto, lebo som od tohoto jedla očakávala najviac bol jelení chrbát. Tešila som sa na kombináciu s batatmi na pomarančoch ale nevyniklo to. Bataty mali (pre mňa) nevyráznu chuť a pomaranče som necitila vôbec. Súčasťou menu bolo aj Pâté z foie gras a pstruh lososový, ktorými určite nič nepokazíte. Celkovo hodnotím celkovú atmosféru a zážitok, ktorý sme si odniesli viac ako pozitívne a určite odporúčam si raz za čas na takúto večeru zájsť. Určite sme si to užili a bolo nám cťom byť hostmi v reštaurácii Houdini ;)

Dátum návštevy: december 2016
Poďakujte používateľovi MichaelaM25.
Zrecenzované: 15. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Restauracia zmenila nazov na Messina a okrem klasickeho vyberu ala carte ponuka i bussines menu v cene cca 13 Eur. Prave tento vyber som s kolegami zvolil. Vybrali sme si kremovu karfiolovu polievku s mandlovymi lupienkami a hovazie ragu na liskach s ryzou. Porcie boli dost male. Aspon polievky som cakal trosku viac. Bola vsak vyborna, nie na odpadnutie, ale chutovo vyvazena. Druhe jedlo bolo chutovo rovnako vyborne avsak maso bolo tvrde a ryza neosolena. Obsluha velmi mila a pozorna. Mozno by sa casnici mohli dohodnut a nemuseli sa nas jeden po druhom pytat co si dame k pitiu. Na zaver sme namieso dezertu zvolili espreso, ktore bolo vymikajuce. Interier restauracie posobi velmi utulne. Vzhladom na kategoriu a prestiz podniku by som viac dbal na cistotu aj drevenych obkladov, na ktorych bola slusna vrstva prachu. Celkovo som cakal viac. Mozno iba zly den a zly vyber z mojej strany :)

Dátum návštevy: september 2016
4  Poďakujte používateľovi ivanm5337.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Houdini Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Houdini Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!