“Lepší dojem pokazila veľmi pálivá polievka”
Recenzia Leberfinger

Leberfinger
Kuchyňa: Európske, České, Východoeurópske
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 5. februára 2019

Do reštaurácie som zašla po prechádzke po Tyršovom nábreží, ktoré je v dosahu tejto reštaurácie. Po mojom vstupe dovnútra sympaticky na mňa zapôsobil interiér, aj vzduch tam bol ok. Obsadené boli štyri stoly, obsluha bola rýchla a príjemná, čas čakania na pitie a jedlo bol ok. Potešilo ma čapované nealko pivo. S jedlom to bolo horšie. Polievka domáci hovädzí vývar s rezancami bola silno prekorenená, nedala sa vychutnať a nemohla som ju ani dojesť. Ústa ma pálili tak, že som ju musela zapiť vodou. V reštaurácii by urobili lepšie, keby k soli a k celému koreniu na stole pridali na individuálne dochucovanie pre hostí aj mleté korenie. V polievke boli niťovky, pri domácom vývare s rezancami by som čakala klasické slovenské domáce rezance. Z hlavného jedla mi bez výhrad chutila kapusta, kačka a lokše mohli byť trochu menej suché, ale jedlo bolo inak ok v tom, že nebolo ničím nadmieru ochutené. Špáradlá si bolo treba vypýtať (priniesli mi ich obratom), hoci pri objednávke kačacieho mäsa som čakala, že ich automaticky prinesenú najneskôr spolu s príborom, keď neboli na stole v stojane s koreničkou a soľničkou.

Poďakujte používateľovi luba414.

Zrecenzované: 19. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Ďakujeme vám za príjemné prostredie a dokonalé jedlo. Obsluha bola veľmi dobrá a ďakujeme za to, že sme tam mohli mať psíka. Určite sa ešte niekedy vrátime!

Poďakujte používateľovi X2321FBpeterc.
Zrecenzované: 19. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Prijemne straveni vecer v rodinom podniku .
Usadeni sme boli v salonku ktory podla mna nebol uplne pripraveny .
Na moje pocudovanie personal bol prekvapeni ze sme prisli na rezervovani stol v im urcenom case .
Napriek timto malickostiam mali sme prijemne straveni vecer , jedlo bolo dobre , chutne .

Dátum návštevy: január 2019
27  Poďakujte používateľovi sladjazekic.
Zrecenzované: 17. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu Leberfinger jednoznačne odporúčam.Krásne prostredie, vynikajúci personál kvalitné a perfektné jedlo. Náš rodinný obed bol vynikajúci. Ďakujeme personálu reštaurácie Leberfinger.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi Venture57464241281.
Zrecenzované: 19. októbra 2018

Husacinu v tejto reštaurácii určite neodporúčam. Boli sme tam s kolegami a boli sme dosť sklamaní. Jedlo bolo naozaj podpriemerné - pečienka oničom, uschnutá hus, kapusta v malých miskách tiež nechutila najlepšie.
Na druhej strane majú dobrý výber vín a obsluha bola tiež príjemná.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi M0NUL1ENK4.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Leberfinger, si pozreli aj

Navštívili ste Leberfinger? Podeľte sa o svoje zážitky!