“Úžasná luxusná reštaurácia”
Recenzia UFO

UFO
Vhodné pre: Romantické, Špeciálne príležitosti, Obchodné stretnutia
Možnosti stravovania: Obed, Raňajky, Večera, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 11. januára 2019

Krásna, luxusná reštaurácia s nádherným výhľadom ( aj vyhliadkou na otvorenej vrchnej terase ) na Bratislavu. Interiér luxusný a čistý, vrátane sociálok, tiež s priamym preskleným výhľadom na Bratislavu. Personál od recepčných až po obsluhu v reštaurácii na vysokej profesionálnej úrovni a ako bonus - všetci nesmierne milí a ochotní, ku stolu Vás usadia a po večeri Vás odprevadia na recepciu pre kabáty, každé jedlo hosťom slovne predstavia, naservírujú v bielych rukavičkách. Jedlo vynikajúce, cena primeraná, nakoľko medzi jedlami v čase čakania, dostanete aj pozornosť z kuchyne a na záver pri odchode aj darček.
Ďakujeme celému osadenstvu za profesionálny prístup a skvelé spríjemnenie našej narodeninovej oslavy.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi danydanydanita.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dusana_UFO, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 14. januára 2019

Dobrý deň danydanydanita,

dovoľte nám poďakovať sa Vám za to, že Vaše pocity z návštevy Vyhliadkovej veže UFO zdieľate s nami a takisto so všetkými používateľmi TripAdvisoru.

Našim hlavným cieľom je poskytnúť našim hosťom čo najlepšie služby a veľmi ma teší, že tento cieľ bol naplnený k čomu dopomohli všetci členovia nášho tímu, ktorí sú odhodlaní zanechať v hosťoch len tie najlepšie spomienky na návštevu našej reštaurácie. Budeme veľmi radi, ak si našu reštauráciu vyberiete aj v budúcnosti pri oslave dôležitých životných momentov, preto nás neváhajte kontaktovať mailom na reception@u-f-o.sk a my sa budeme snažiť splniť všetky Vaše požiadavky.

V mene celého tímu Vám ďakujeme za čas, ktorý ste strávili pri písaní tejto recenzie a zároveň Vám prajeme príjemný deň!

S priateľským pozdravom.

Zrecenzované: 8. novembra 2018

Pekný výhľad, zaujímavý výber jedál, kvalitné biele aj červené vína, profesionálna obsluha (náš čašník bol mimoriadne aktívny), boli sme traja na pracovnej večeri, všetci sme boli mimoriadne spokojní. Aj návšteva WC prekvapila :-) URČITE ODPORÚČAM, bol príjemný zážitok

Dátum návštevy: november 2018
1  Poďakujte používateľovi 499roman.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DusanaUFO, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 13. novembra 2018

Dobrý deň, pán Roman,

dovoľte nám poďakovať sa Vám za to, že Vaše pocity z návštevy zdieľate s nami a takisto so všetkými používateľmi TripAdvisoru.
Veľmi nás teší, že ste boli s Vašou návštevou spokojní a že ste si odniesli zážitok a príjemné pocity z pracovnej večere.
V mene celého tímu Vám ďakujeme za čas, ktorý ste strávili pri písaní tejto recenzie a dúfame, že nás čoskoro opäť navštívite, či už z pracovných alebo aj osobných dôvodov.

Prajeme Vám príjemný deň!

Zrecenzované: 21. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Výhľad krásny, prostredie tiež ale obsluha 0 bodov. Po príchode si nás obsluha všimla, no ani jeden z nich nás neprišiel obslúžiť. Museli sme si objednať sami na bare. Na dve kávy sme čakali viac než 10 minút a neboli sme jediní kto na svoju objednávku čakal dlhšie. Za tie predražené ceny by sme čakali čašníkov čo sa tohto týka na vyššej úrovni.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi mocikovaj5.
Zrecenzované: 5. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Narodeninova vecera- krásny výhľad profesionálna obsluha a servis vynikajúce jedlo odporúčam tatarák s kegury cena zodpovedá prostrediu jedlu a službám , možnosť vyjsť úplne na vrch ufa a pozrieť si Ba , jedine co by som vytkla ze personál by si mal prať uniformy častejšie ( niektorí boli cítiť potom aj napriek litru parfumu) ... trosku rušivé bude možno pre niektorých to ze je cítiť otrasy ak po moste idu autobusy , no a mna osobne nový interiér moc nenadchol osvetlenie fialove- pripomínalo mi trochu pánsky nočný klub stoličky futuristicke no nie moc pohodlne a bar ci otvorená kuchyňa dobrý nápad no celkovo to nekorespondovalo dorhomady a podľa mna to bolo trendy tak 5 rokov dozadu... co sa ale týka jedla servisu a vôbec toho miesta ze jete a máte výhľad na Bratislavu tak super aspon raz odporúčam vyskusat

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi SilviaN1894.
Zrecenzované: 21. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Cele zle!
1/ za vstup si pytate cez 7e za osobu.ok,neberiem vam to. ale aj ked idete na bar za nie lacne koktejly (8,90) tak tiez platite vsetupne? nedava mi to absulutne ziaden zmysel!
2/obsluha- mna mrzi ak sme si ich v praci otravovali. citit sa vitani = nula bodov. chcel som platit, ale barman dal presnost poharu co prave rozbil ako mne,co som stal pol metra od baru.
3/ recepcna tiez prijemna(not)“dakujeme za navstevu,..dovidenia”. to by som asi vela chcel.
4/pred vychodom z vytahu manager s cigaretou v ruke. wtf!?!
5/okrem vyhladu,velke sklamanie
dakujem a zbohom

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi stefanpL6708NP.

Cestovatelia, ktorí si pozreli UFO, si pozreli aj

Navštívili ste UFO? Podeľte sa o svoje zážitky!