“SUPER večera”
Recenzia UFO

UFO
Vhodné pre: Romantické, Obchodné stretnutia, Špeciálne príležitosti
Možnosti stravovania: Večera, Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Obed, Rezervácie
Zrecenzované: pred 1 týždňom

Pekný výhľad, zaujímavý výber jedál, kvalitné biele aj červené vína, profesionálna obsluha (náš čašník bol mimoriadne aktívny), boli sme traja na pracovnej večeri, všetci sme boli mimoriadne spokojní. Aj návšteva WC prekvapila :-) URČITE ODPORÚČAM, bol príjemný zážitok

Poďakujte používateľovi 499roman.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia DusanaUFO, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: pred 1 týždňom

Dobrý deň, pán Roman,

dovoľte nám poďakovať sa Vám za to, že Vaše pocity z návštevy zdieľate s nami a takisto so všetkými používateľmi TripAdvisoru.
Veľmi nás teší, že ste boli s Vašou návštevou spokojní a že ste si odniesli zážitok a príjemné pocity z pracovnej večere.
V mene celého tímu Vám ďakujeme za čas, ktorý ste strávili pri písaní tejto recenzie a dúfame, že nás čoskoro opäť navštívite, či už z pracovných alebo aj osobných dôvodov.

Prajeme Vám príjemný deň!

Výhľad krásny, prostredie tiež ale obsluha 0 bodov. Po príchode si nás obsluha všimla, no ani jeden z nich nás neprišiel obslúžiť. Museli sme si objednať sami na bare. Na dve kávy sme čakali viac než 10 minút a neboli sme jediní kto na svoju objednávku čakal dlhšie. Za tie predražené ceny by sme čakali čašníkov čo sa tohto týka na vyššej úrovni.

Poďakujte používateľovi mocikovaj5.
Zrecenzované: 5. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Narodeninova vecera- krásny výhľad profesionálna obsluha a servis vynikajúce jedlo odporúčam tatarák s kegury cena zodpovedá prostrediu jedlu a službám , možnosť vyjsť úplne na vrch ufa a pozrieť si Ba , jedine co by som vytkla ze personál by si mal prať uniformy častejšie ( niektorí boli cítiť potom aj napriek litru parfumu) ... trosku rušivé bude možno pre niektorých to ze je cítiť otrasy ak po moste idu autobusy , no a mna osobne nový interiér moc nenadchol osvetlenie fialove- pripomínalo mi trochu pánsky nočný klub stoličky futuristicke no nie moc pohodlne a bar ci otvorená kuchyňa dobrý nápad no celkovo to nekorespondovalo dorhomady a podľa mna to bolo trendy tak 5 rokov dozadu... co sa ale týka jedla servisu a vôbec toho miesta ze jete a máte výhľad na Bratislavu tak super aspon raz odporúčam vyskusat

Poďakujte používateľovi SilviaN1894.
Zrecenzované: 21. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Cele zle!
1/ za vstup si pytate cez 7e za osobu.ok,neberiem vam to. ale aj ked idete na bar za nie lacne koktejly (8,90) tak tiez platite vsetupne? nedava mi to absulutne ziaden zmysel!
2/obsluha- mna mrzi ak sme si ich v praci otravovali. citit sa vitani = nula bodov. chcel som platit, ale barman dal presnost poharu co prave rozbil ako mne,co som stal pol metra od baru.
3/ recepcna tiez prijemna(not)“dakujeme za navstevu,..dovidenia”. to by som asi vela chcel.
4/pred vychodom z vytahu manager s cigaretou v ruke. wtf!?!
5/okrem vyhladu,velke sklamanie
dakujem a zbohom

Poďakujte používateľovi Stefan P.
Zrecenzované: 27. júla 2018

Po vystúpení z výťahu sme sa obsluhy spýtali kam si môžme sadnúť. Boli sme vyzvaný k baru s jedálnymi lístkami, aby sme vybrali jedlo. Celkom som tomu nerozumel pretože sme jedlo mali už dávno vybrané a každej reštaurácii som si ho vyberal počas toho ako som už bol usadený a mohol nasávať krásy interiéru. Nakoľko sa nejedná o najlacnejšie jedlá, prišlo mi to že sa ma pýtajú: "pozrite sa! máte na to aby ste tu jedli?!" Podľa môjho názoru veľmi zlý prístup...Jedlo však bolo výborné.

Poďakujte používateľovi ViktorB754.

Cestovatelia, ktorí si pozreli UFO, si pozreli aj

Navštívili ste UFO? Podeľte sa o svoje zážitky!