“UFO ”
Recenzia UFO

UFO
Vhodné pre: Špeciálne príležitosti, Obchodné stretnutia, Romantické
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Obed, Raňajky, Večera, Rezervácie
Zrecenzované: 5. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Narodeninova vecera- krásny výhľad profesionálna obsluha a servis vynikajúce jedlo odporúčam tatarák s kegury cena zodpovedá prostrediu jedlu a službám , možnosť vyjsť úplne na vrch ufa a pozrieť si Ba , jedine co by som vytkla ze personál by si mal prať uniformy častejšie ( niektorí boli cítiť potom aj napriek litru parfumu) ... trosku rušivé bude možno pre niektorých to ze je cítiť otrasy ak po moste idu autobusy , no a mna osobne nový interiér moc nenadchol osvetlenie fialove- pripomínalo mi trochu pánsky nočný klub stoličky futuristicke no nie moc pohodlne a bar ci otvorená kuchyňa dobrý nápad no celkovo to nekorespondovalo dorhomady a podľa mna to bolo trendy tak 5 rokov dozadu... co sa ale týka jedla servisu a vôbec toho miesta ze jete a máte výhľad na Bratislavu tak super aspon raz odporúčam vyskusat

Poďakujte používateľovi SilviaN1894.

Zrecenzované: 21. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Cele zle!
1/ za vstup si pytate cez 7e za osobu.ok,neberiem vam to. ale aj ked idete na bar za nie lacne koktejly (8,90) tak tiez platite vsetupne? nedava mi to absulutne ziaden zmysel!
2/obsluha- mna mrzi ak sme si ich v praci otravovali. citit sa vitani = nula bodov. chcel som platit, ale barman dal presnost poharu co prave rozbil ako mne,co som stal pol metra od baru.
3/ recepcna tiez prijemna(not)“dakujeme za navstevu,..dovidenia”. to by som asi vela chcel.
4/pred vychodom z vytahu manager s cigaretou v ruke. wtf!?!
5/okrem vyhladu,velke sklamanie
dakujem a zbohom

Poďakujte používateľovi Stefan P.
Zrecenzované: 27. júla 2018

Po vystúpení z výťahu sme sa obsluhy spýtali kam si môžme sadnúť. Boli sme vyzvaný k baru s jedálnymi lístkami, aby sme vybrali jedlo. Celkom som tomu nerozumel pretože sme jedlo mali už dávno vybrané a každej reštaurácii som si ho vyberal počas toho ako som už bol usadený a mohol nasávať krásy interiéru. Nakoľko sa nejedná o najlacnejšie jedlá, prišlo mi to že sa ma pýtajú: "pozrite sa! máte na to aby ste tu jedli?!" Podľa môjho názoru veľmi zlý prístup...Jedlo však bolo výborné.

Poďakujte používateľovi ViktorB754.
Zrecenzované: 10. júla 2018

S deťmi som si urobila výlet na UFO. Výhľad nádherný, výťahom sa hore dostanete za 45 sekúnd.
V bare sme si objednali 2x fantu a 2 limonády. Fantu priniesli ihneď, ale na limonádu som čakala 25 minút. Čašníčka bola nie veľmi príjemná, najprv ma poučila, že si mám sadnúť, až keď je stôl uprataný. Po 15 minútach, keď som sa opýtala na limonádu, tak mi oznámila, že musím čakať, že sa pripravuje.... Návštevu baru vôbec neodporúčam. Marvelous view of Bratislava, but terrible bar service with high prices.

2  Poďakujte používateľovi MartinaF2166.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 26. júla 2018

Dobrý deň, Martina,

v prvom rade Vám veľmi pekne ďakujeme za čas venovaný napísaniu recenzie, vážime si to. Teší nás, že ste si užili nádherný výhľad na Bratislavu. Vaša negatívna skúsenosť nás veľmi mrzí a dúfam, že v budúcnosti budeme mať možnosť presvedčiť Vás o opaku.

Zrecenzované: 21. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Pekný výhľad, pekné prostredie a krásny výhľad. To je asi tak všetko inak o ničom. Personál nič moc a ceny podľa mňa prehnané.

Poďakujte používateľovi radkok2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 3. júla 2018

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a za Váš čas, ktorý ste venovali jej napísaniu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli UFO, si pozreli aj

Navštívili ste UFO? Podeľte sa o svoje zážitky!