“Stefan Pohlod”
Recenzia UFO

UFO
Vhodné pre: Romantické, Obchodné stretnutia, Špeciálne príležitosti
Možnosti stravovania: Večera, Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Obed, Rezervácie
Zrecenzované: 21. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Cele zle!
1/ za vstup si pytate cez 7e za osobu.ok,neberiem vam to. ale aj ked idete na bar za nie lacne koktejly (8,90) tak tiez platite vsetupne? nedava mi to absulutne ziaden zmysel!
2/obsluha- mna mrzi ak sme si ich v praci otravovali. citit sa vitani = nula bodov. chcel som platit, ale barman dal presnost poharu co prave rozbil ako mne,co som stal pol metra od baru.
3/ recepcna tiez prijemna(not)“dakujeme za navstevu,..dovidenia”. to by som asi vela chcel.
4/pred vychodom z vytahu manager s cigaretou v ruke. wtf!?!
5/okrem vyhladu,velke sklamanie
dakujem a zbohom

Poďakujte používateľovi Stefan P.

Zrecenzované: 27. júla 2018

Po vystúpení z výťahu sme sa obsluhy spýtali kam si môžme sadnúť. Boli sme vyzvaný k baru s jedálnymi lístkami, aby sme vybrali jedlo. Celkom som tomu nerozumel pretože sme jedlo mali už dávno vybrané a každej reštaurácii som si ho vyberal počas toho ako som už bol usadený a mohol nasávať krásy interiéru. Nakoľko sa nejedná o najlacnejšie jedlá, prišlo mi to že sa ma pýtajú: "pozrite sa! máte na to aby ste tu jedli?!" Podľa môjho názoru veľmi zlý prístup...Jedlo však bolo výborné.

Poďakujte používateľovi ViktorB754.
Zrecenzované: 10. júla 2018

S deťmi som si urobila výlet na UFO. Výhľad nádherný, výťahom sa hore dostanete za 45 sekúnd.
V bare sme si objednali 2x fantu a 2 limonády. Fantu priniesli ihneď, ale na limonádu som čakala 25 minút. Čašníčka bola nie veľmi príjemná, najprv ma poučila, že si mám sadnúť, až keď je stôl uprataný. Po 15 minútach, keď som sa opýtala na limonádu, tak mi oznámila, že musím čakať, že sa pripravuje.... Návštevu baru vôbec neodporúčam. Marvelous view of Bratislava, but terrible bar service with high prices.

2  Poďakujte používateľovi MartinaF2166.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 26. júla 2018

Dobrý deň, Martina,

v prvom rade Vám veľmi pekne ďakujeme za čas venovaný napísaniu recenzie, vážime si to. Teší nás, že ste si užili nádherný výhľad na Bratislavu. Vaša negatívna skúsenosť nás veľmi mrzí a dúfam, že v budúcnosti budeme mať možnosť presvedčiť Vás o opaku.

Zrecenzované: 21. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Pekný výhľad, pekné prostredie a krásny výhľad. To je asi tak všetko inak o ničom. Personál nič moc a ceny podľa mňa prehnané.

Poďakujte používateľovi radkok2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 3. júla 2018

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a za Váš čas, ktorý ste venovali jej napísaniu.

Zrecenzované: 21. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Nepride mi vobec vhodne ze v takejto restauracii ma bude doslova rusit hlasny smiech a rozpravanie sa kucharov. Nehovorim o tom, ze dokonca pri otvorenom type kuchyne si tam dovolil jeden z nich nieco jest. To ze jedla boli skvele o tom niet pochyb, prijemny casnik ale to miestami az kricanie, gestikulacie pripominajuce tanecky boli fakt hrozne. Naucte ich spravat sa!

5  Poďakujte používateľovi Raďoo P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 22. mája 2018

Dobrý deň,

v prvom rade Vám ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Teší nás Vaše ocenenie našej gastronómie.
Vďaka za konštruktívnu kritiku, pevne veríme, že pri Vašej nasledujúcej návšteve budete odchádzať s bezvýhradnou spokojnosťou.

Cestovatelia, ktorí si pozreli UFO, si pozreli aj

Navštívili ste UFO? Podeľte sa o svoje zážitky!