“Nádherný výhľad na Bratislavu/ Marvelous view of Bratislava”
Recenzia UFO

UFO
Vhodné pre: Obchodné stretnutia, Romantické, Špeciálne príležitosti
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Obed, Raňajky, Večera, Rezervácie
Zrecenzované: 10. júla 2018

S deťmi som si urobila výlet na UFO. Výhľad nádherný, výťahom sa hore dostanete za 45 sekúnd.
V bare sme si objednali 2x fantu a 2 limonády. Fantu priniesli ihneď, ale na limonádu som čakala 25 minút. Čašníčka bola nie veľmi príjemná, najprv ma poučila, že si mám sadnúť, až keď je stôl uprataný. Po 15 minútach, keď som sa opýtala na limonádu, tak mi oznámila, že musím čakať, že sa pripravuje.... Návštevu baru vôbec neodporúčam. Marvelous view of Bratislava, but terrible bar service with high prices.

2  Poďakujte používateľovi MartinaF2166.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 26. júla 2018

Dobrý deň, Martina,

v prvom rade Vám veľmi pekne ďakujeme za čas venovaný napísaniu recenzie, vážime si to. Teší nás, že ste si užili nádherný výhľad na Bratislavu. Vaša negatívna skúsenosť nás veľmi mrzí a dúfam, že v budúcnosti budeme mať možnosť presvedčiť Vás o opaku.

Zrecenzované: 21. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Pekný výhľad, pekné prostredie a krásny výhľad. To je asi tak všetko inak o ničom. Personál nič moc a ceny podľa mňa prehnané.

Poďakujte používateľovi radkok2018.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 3. júla 2018

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu a za Váš čas, ktorý ste venovali jej napísaniu.

Zrecenzované: 21. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Nepride mi vobec vhodne ze v takejto restauracii ma bude doslova rusit hlasny smiech a rozpravanie sa kucharov. Nehovorim o tom, ze dokonca pri otvorenom type kuchyne si tam dovolil jeden z nich nieco jest. To ze jedla boli skvele o tom niet pochyb, prijemny casnik ale to miestami az kricanie, gestikulacie pripominajuce tanecky boli fakt hrozne. Naucte ich spravat sa!

5  Poďakujte používateľovi Raďoo P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 22. mája 2018

Dobrý deň,

v prvom rade Vám ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Teší nás Vaše ocenenie našej gastronómie.
Vďaka za konštruktívnu kritiku, pevne veríme, že pri Vašej nasledujúcej návšteve budete odchádzať s bezvýhradnou spokojnosťou.

Zrecenzované: 20. mája 2018

Reštaurácia má svoju výnimočnú atmosféru, výhľad je fantastický. Je potrebná skorá rezervácia, inak sa tam nedá jesť (dva mesiace vopred). Jedlo je dobré, chutné, personál milý. Ceny tak ako reštaurácia vysoko.

2  Poďakujte používateľovi Palinecko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 23. mája 2018

Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Zrecenzované: 15. apríla 2018

Navstivit Nase hlavne mesto a nevidiet ho z vtacej perspektivy,by bola skoda.Navyse si date chutnu kavicku,jedlo,sice trochu predrazene,ale v prijemnom prostredi.

Poďakujte používateľovi EvaH3659.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Simona F, Manažér pre styk s verejnosťou v zariadení UFO.Zodpovedané: 25. apríla 2018

Ďakujeme Vám za Vašu recenziu, tešíme sa, že ste si návštevu v UFE užili.

Cestovatelia, ktorí si pozreli UFO, si pozreli aj

Navštívili ste UFO? Podeľte sa o svoje zážitky!