“Neodporúčam”
Recenzia Slovak Pub

Slovak Pub
Kuchyňa: Krčma/pub, Krčma s vlastným pivovarom
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Veľké skupiny
Možnosti stravovania: Večera, Obed, Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie

Už prvý dojem po príchode bol nemilý. Čašníčka ledva pozdravila. Objednali sme si kapustnicu, ku ktorej sme dostali aj chlieb. Následne pri vedľajšom stole si skupinka Španielov chceli doobjednať ku vývaru pečivo (ale u inej čašníčky), v zápätí prišla naša obsluhujuca čašníčka, že čo chceme, keď chleba nám už dala. My sme povedali, že ten chlieb si pýtal stôl vedľa. Naša obsluhujúca čašníčka okomentovala situáciu na svoju kolegynu dosť hlasno, že odkedy sa dáva chcleba k vývaru a pohoršene pokrútila hlavou. Ako zákazník, keby si objednám pečivo aj ku pirohám, myslim, že by sa mala zdržať komentáru na moju požiadavku, za ktorú si platím. Ramovanie tanierov po jedle slečne čašníčke nič nehovorilo, xkrát prešla okolo stola, ale taniere nezobrala. Aj ked priniesla druhý chod, tak taniere po polievke stale ostali na stole. Kuchyňa tiež nejako nestíhala, pretože druhý chod nám neprišiel naraz. Kým jeden dojedol aby si jedlo vychutnal este teplé, druhý len dostal svoju porciu jedla. Takže spoločným obedom sa to nazvať nedalo. Ako posledné sme chceli zabaliť jedno, ktoré sme nedojedli. Slečna nám doniesla obal nech si to zabalime sami a odišla. Určite odporúčam inú reštauráciu s milým personálnom. Dojem zo SlovakPubu bol katastrofálny.

Poďakujte používateľovi Lujza K.
Napísať recenziuRecenzie (3 518)

Slovenska restauracia s vybornym jedlom, ochutnali sme cesnacku v bochniku so syrom a bola vynikajuca, pivo nemohlo chybat, odporucame :)

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Ovecka1.
Zrecenzované: 25. augusta 2019

Najhorší dojem som mala z prístupu personálu a takisto aj z dlhého čakania na jedlo.
Čašník ledva pozdravil, komunikácia bola na úrovni mrmlania si popod nos, asi tri krát sa nás prišiel spýtať čo sme to vlastne chceli.
Čakali sme na halušky asi tak dobrú hodinu.

Poďakujte používateľovi apfelka.
Zrecenzované: 15. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Tento podnik patrí k najlepším na obchodnej ulici. Na danej ulici asi lepšiu reštauráciu nenájdete. V sobotu večer som si dal tatarák, ktorý bol veľmi dobrý a lahodný. Atmosféra a prostredie podniku je veľmi dobré. Ak hľadáte podnik s dobrým jedlom a pivom, tak ste ho práve našli.

Jedlo: 4/5
Atmosféra: 5/5
Obsluha: 4/5
Pomer cena/kvalita: 5/5

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi tomas_poster.
Zrecenzované: 7. júla 2019 cez mobilné zariadenie

K jedlu ako takemu nemam vyhrady. Bolo chutne a velka porcia.
Nakolko to ale bolo obedove menu, 10 minut cakania na jedlo mi prislo trochu dlho. (asi na 25% obsadene stoly)

Dátum návštevy: apríl 2019
Poďakujte používateľovi yoss901030.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovak Pub, si pozreli aj

Navštívili ste Slovak Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!