“narodne jedlo v Bratislave”
Recenzia Slovak Pub

Slovak Pub
Kuchyňa: Krčma/pub, Krčma s vlastným pivovarom
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Veľké skupiny
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Obed, Večera, Raňajky, Rezervácie

vzala som do Slovak pubu zahranicnch kamaratov, mali velmi plno a obsluha bola pomerne nezdvorila, ale prijemna folklorna atmosfera to vylepsili a vzhladom na to, ze sme Bratislave bola kvalita jedla celkom fajn. strednemu Slovensu sa vsak zdaleka nevyrovna

Dátum návštevy: november 2018
1  Poďakujte používateľovi EvaT1302.
Napísať recenziuRecenzie (3 037)

Zrecenzované: 28. októbra 2018

Kapustnica celkom v pohode až na to, že na jednu porciu "sa" nejak zabudlo. Naši priatelia zo zahraničia si chceli dať typické slovenské jedlo a žiaľ nemali šancu. Chápem, že bryndza je drahý artikel ale to čo nám bolo ponúknuté malo ďaleko k bryndzovým haluškám. Bryndze tam bolo minimálne a bola vo väčšej miere nahradená smotanou

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Benji1836.
Zrecenzované: 10. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tam štyria. Dali sme si pivko podľa odporúčania. Chutilo ako voda. Dali sme si ešte podplacníky klobásové a kapustové. Čakali sme od toho viac. Bola to len zmenšená pizza za rovnakú cenu ako za veľku pizzu. Domáce chipsy tiež nič moc. Atmosféra dobrá. Veľa dobrých cudzincov. Majú aj nefajčiarsku časť. Obsluha moc po anglicky nevedela ale snažili sa a boli milí. Za také ceny by som čakal lepšiu kvalitu, ale dalo sa.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi C1st1C.
Zrecenzované: 7. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia sa nesie v duchu slovenského vidieku. Interiér je podľa mňa sympatický. Niektoré jedlá sú prehnane drahé, no chválim akcie pre študentov. Obsluha je neochotná a neprofesionálna.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Flyer732524.
Zrecenzované: 9. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Žiaľ za veľa peňazí malo muziky. Jedlo je štandardne primerne a ceny mi pripadajú zbytočne vysoké. Ja by som neodporúčal. Sú aj iné podobe reštaurácie s rovnakou cenou a lepšou kvalitou.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi martinpak.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovak Pub, si pozreli aj

Navštívili ste Slovak Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!