“Pub”
Recenzia Slovak Pub

Slovak Pub
Kuchyňa: Krčma/pub, Krčma s vlastným pivovarom
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Veľké skupiny
Možnosti stravovania: Raňajky, Večera, Obed, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 10. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tam štyria. Dali sme si pivko podľa odporúčania. Chutilo ako voda. Dali sme si ešte podplacníky klobásové a kapustové. Čakali sme od toho viac. Bola to len zmenšená pizza za rovnakú cenu ako za veľku pizzu. Domáce chipsy tiež nič moc. Atmosféra dobrá. Veľa dobrých cudzincov. Majú aj nefajčiarsku časť. Obsluha moc po anglicky nevedela ale snažili sa a boli milí. Za také ceny by som čakal lepšiu kvalitu, ale dalo sa.

Poďakujte používateľovi C1st1C.
Napísať recenziuRecenzie (3 037)

Zrecenzované: 7. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia sa nesie v duchu slovenského vidieku. Interiér je podľa mňa sympatický. Niektoré jedlá sú prehnane drahé, no chválim akcie pre študentov. Obsluha je neochotná a neprofesionálna.

Poďakujte používateľovi Flyer732524.
Zrecenzované: 9. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Žiaľ za veľa peňazí malo muziky. Jedlo je štandardne primerne a ceny mi pripadajú zbytočne vysoké. Ja by som neodporúčal. Sú aj iné podobe reštaurácie s rovnakou cenou a lepšou kvalitou.

Poďakujte používateľovi martinpak.
Zrecenzované: 4. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia sa nachadza v strede rusnej Obchodnej ulici. Interier je tmavy, typicky slovansky nadych, drevenice, dekoracia obrazov sturovcov az po drevenny nabytok. Ponuka siroky vyber slovenskej kuchyne napr. syra, halusiek, sladkych dezertov ako aj jedla pre studentov za vyhodne ceny. Fajciari si pridu na svoje, nakolko maju vyhradenu cast restauracie. Jedlo je pripravovane chutne, za relativne priemerne ceny. Avsak necakajte senzaciu slovenskej gastronomie.

Poďakujte používateľovi Renata1E.
Zrecenzované: 25. júla 2018

Reštaurácia s autentickými priestormi, dobrou obsluhou a jedlom. Na to, že sme boli v Bratislave a nie niekde na kolibe na Liptove, boli halušky skvelé, pivo od ich pivovaru tiež.

Poďakujte používateľovi weronu.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovak Pub, si pozreli aj

Navštívili ste Slovak Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!