“Zlá obsluha”
Recenzia Slovak Pub

Slovak Pub
Kuchyňa: Krčma/pub, Krčma s vlastným pivovarom
Vhodné pre: Veľké skupiny, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Raňajky, Obed, Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Rezervácie
Zrecenzované: 7. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia sa nesie v duchu slovenského vidieku. Interiér je podľa mňa sympatický. Niektoré jedlá sú prehnane drahé, no chválim akcie pre študentov. Obsluha je neochotná a neprofesionálna.

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi Flyer732524.
Napísať recenziuRecenzie (3 037)

Zrecenzované: 9. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Žiaľ za veľa peňazí malo muziky. Jedlo je štandardne primerne a ceny mi pripadajú zbytočne vysoké. Ja by som neodporúčal. Sú aj iné podobe reštaurácie s rovnakou cenou a lepšou kvalitou.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi martinpak.
Zrecenzované: 4. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia sa nachadza v strede rusnej Obchodnej ulici. Interier je tmavy, typicky slovansky nadych, drevenice, dekoracia obrazov sturovcov az po drevenny nabytok. Ponuka siroky vyber slovenskej kuchyne napr. syra, halusiek, sladkych dezertov ako aj jedla pre studentov za vyhodne ceny. Fajciari si pridu na svoje, nakolko maju vyhradenu cast restauracie. Jedlo je pripravovane chutne, za relativne priemerne ceny. Avsak necakajte senzaciu slovenskej gastronomie.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi Renata1E.
Zrecenzované: 25. júla 2018

Reštaurácia s autentickými priestormi, dobrou obsluhou a jedlom. Na to, že sme boli v Bratislave a nie niekde na kolibe na Liptove, boli halušky skvelé, pivo od ich pivovaru tiež.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi weronu.
Zrecenzované: 2. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, ale nie vždy s najlepším personálom. Jedlo je dobré no nie výborne. Kapustnica popravde zatiaľ najlepšia vrámci Bratislavy v deň Vianoc, ale keby im na nej záležalo dala by sa spraviť lepšie. Najviac ma tu, ale sklamali bryndzové halušky. Bryndza tam bola no v takom množstve, že by som jedlo radšej nazval smotanovými haluškami ako bryndzovými. Škoda, lebo sem chodí veľa cudzincov a mohli by ochutnať kvalitnejšie národné jedlo.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Compass784405.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovak Pub, si pozreli aj

Navštívili ste Slovak Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!