“Halušky v Bratislave”
Recenzia Slovak Pub

Slovak Pub
Kuchyňa: Krčma/pub, Krčma s vlastným pivovarom
Vhodné pre: Veľké skupiny, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Večera, Obed, Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 25. júla 2018

Reštaurácia s autentickými priestormi, dobrou obsluhou a jedlom. Na to, že sme boli v Bratislave a nie niekde na kolibe na Liptove, boli halušky skvelé, pivo od ich pivovaru tiež.

Poďakujte používateľovi VeronikaU55.
Napísať recenziuRecenzie (2 954)

Zrecenzované: 2. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, ale nie vždy s najlepším personálom. Jedlo je dobré no nie výborne. Kapustnica popravde zatiaľ najlepšia vrámci Bratislavy v deň Vianoc, ale keby im na nej záležalo dala by sa spraviť lepšie. Najviac ma tu, ale sklamali bryndzové halušky. Bryndza tam bola no v takom množstve, že by som jedlo radšej nazval smotanovými haluškami ako bryndzovými. Škoda, lebo sem chodí veľa cudzincov a mohli by ochutnať kvalitnejšie národné jedlo.

Poďakujte používateľovi Compass784405.
Zrecenzované: 13. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo je v poriadku aj kvalita, aj cena, hoci uhorkovy šalát, ktorý sme si dali sa nám nezdal čerstvý.

Čo nás ale zarazilo bol neprofesionalny čašník.

Najprv nás presadil k druhému stolu bez zjavneho dôvodu, nakoniec ostal pôvodný stôl prázdny a nevyzeralo, že sa s ním bude niečo diať v blízkej budúcnosti.

Ďalej VÔBEC nepriniesol objednané jedlo a aj doplietol objednávku nápojov .

K tomu všetkému bol ešte aj v zjavne zlej nálade az nám bolo neprijemne a tak isto sa správal k vedlajsiemu stolu.

Keby som tam prišla so zahraničnou návštevou až sa hanbím.

Možno si dotyčný pán myslí že negatívne hodnotenia sa stratia pri tomto množstve názorov aké Slovak pub ma, ale osobne si myslím, že by podnik mal viac zvážiť výber čašníkov. Rovnako, ako ja zvážim budúcu návštevu, veď je toľko reštaurácii v Bratislave kde dostanete aj dobre najesť aj sa cítite príjemne, čo sa tu zo spomínaných dôvodov nedialo, tak prečo robiť kompromis...

Poďakujte používateľovi _anniepataky.
Zrecenzované: 26. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Nepridam ziadnu fotku, lebo sa bojim aby neraskla sosovka na fotoaparate. Obsluha nechotna, neprofesionalna, zle. Jedlo zle. Interier zle. Pivo zvetrane, zle. Fakt nechodit pokial nemate aspon 2 promile.

1  Poďakujte používateľovi RadoN17.
Zrecenzované: 7. apríla 2018

Pekný pub v centre mesta a domáce prostredie.Musím pochváliť jedlo a rýchlu obsluhu a velmi pekne pozdravujem čašníčku ,ktorá nás obsluhovala velmi mílá ústretová príjemná vedela nám odporučiť výber z jedálneho lístka,Nevieme ako sa volala ale bola tmavovlasá v okuliaroch.želáme Vám vela úspechov a vela spokoných hostí ako sme boli my.Nakolko sa s manželkou pohybuje v gastronomií 15 rokov môžem povedať,že sme sa cítili príjemne a určite sa vrátime .Justín.

Poďakujte používateľovi solo7762.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovak Pub, si pozreli aj

Navštívili ste Slovak Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!