“Neodporucam”
Recenzia Slovak Pub

Slovak Pub
Kuchyňa: Krčma/pub, Krčma s vlastným pivovarom
Vhodné pre: Miestna kuchyňa, Veľké skupiny
Možnosti stravovania: Raňajky, Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Obed, Rezervácie
Zrecenzované: 26. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Nepridam ziadnu fotku, lebo sa bojim aby neraskla sosovka na fotoaparate. Obsluha nechotna, neprofesionalna, zle. Jedlo zle. Interier zle. Pivo zvetrane, zle. Fakt nechodit pokial nemate aspon 2 promile.

Dátum návštevy: apríl 2018
1  Poďakujte používateľovi RadoN17.
Napísať recenziuRecenzie (3 040)

Zrecenzované: 7. apríla 2018

Pekný pub v centre mesta a domáce prostredie.Musím pochváliť jedlo a rýchlu obsluhu a velmi pekne pozdravujem čašníčku ,ktorá nás obsluhovala velmi mílá ústretová príjemná vedela nám odporučiť výber z jedálneho lístka,Nevieme ako sa volala ale bola tmavovlasá v okuliaroch.želáme Vám vela úspechov a vela spokoných hostí ako sme boli my.Nakolko sa s manželkou pohybuje v gastronomií 15 rokov môžem povedať,že sme sa cítili príjemne a určite sa vrátime .Justín.

1  Poďakujte používateľovi solo7762.
Zrecenzované: 5. apríla 2018

Už viackrát som mala zlú skúsenosť s nepríjemnou obsluhou. Čašník drzo opakoval požiadavky zákazníkov, veľmi očivná nechuť čašníkov obsluhovať, dlhé čakanie na objednávky. Vzhľadom na to, že reštuarácia sídli v centre mesta kde chodí, veľa cudzincov, pretože ponúka tradičné slovenské jedlo, by mala reštaurácia pôsobiť na úrovni. Bohužiaľ musím povedať, že sa za takúto prezentáciu hanbím.

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi veronikai2016.
Zrecenzované: 16. marca 2018

Skutočný slovenský podnik. Od prevedenia interiéru cez jedálny lístok. K dokonalosti chýba už len to, keby obsluhujúci personál bol v krojoch ;)

Určite si tu dajte ktorúkoľvek z polievok...my sme mali kapustnicu a cesnačku a boli mega super :)
Ostatné slovenské jedlá sú určite, podľa mňa, minimálne také dobré ako polievky (mali sme len polievky, hlavné jedlo sme si nedávali). Pizzu tu samozrejme nečakajte :)

Čašníčka milá, rýchla a usmiata :)

1  Poďakujte používateľovi Otim1.
Zrecenzované: 14. marca 2018 cez mobilné zariadenie

restauracia pripomina salas, vrlmi prijemna atmosfera, neposobi luxusne, ale jedla co sme mali urcite su, aj ked na slovensky sposob

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi berto536.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovak Pub, si pozreli aj

Navštívili ste Slovak Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!