“Naozajstný slovenský pub”
Recenzia Slovak Pub

Slovak Pub
Kuchyňa: Krčma/pub, Krčma s vlastným pivovarom
Vhodné pre: Veľké skupiny, Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Obed, Raňajky, Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 16. marca 2018

Skutočný slovenský podnik. Od prevedenia interiéru cez jedálny lístok. K dokonalosti chýba už len to, keby obsluhujúci personál bol v krojoch ;)

Určite si tu dajte ktorúkoľvek z polievok...my sme mali kapustnicu a cesnačku a boli mega super :)
Ostatné slovenské jedlá sú určite, podľa mňa, minimálne také dobré ako polievky (mali sme len polievky, hlavné jedlo sme si nedávali). Pizzu tu samozrejme nečakajte :)

Čašníčka milá, rýchla a usmiata :)

1  Poďakujte používateľovi Otim1.
Napísať recenziuRecenzie (3 772)

Zrecenzované: 14. marca 2018 cez mobilné zariadenie

restauracia pripomina salas, vrlmi prijemna atmosfera, neposobi luxusne, ale jedla co sme mali urcite su, aj ked na slovensky sposob

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi berto536.
Zrecenzované: 10. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo celkom chutné no v pomere cena kvalita by už jedlo malo mať aj trošku dizajnu na tanieri ,popravde oči jedia prvé a túto to tak nebolo. Inak to zle nebolo , no premyslieť servírovanie by posunulo reštauráciu vpred

Poďakujte používateľovi Discover759931.
Zrecenzované: 27. februára 2018

asi jedina ozaj slovenska restauracia v Bratislave, posedenie take obycajne slovenske :-) obsluha celkom v pohode no najzaujimavejsie bolo citanie menu :-)

Poďakujte používateľovi Ovlis.
Zrecenzované: 25. januára 2018

Slovak Pub je netradična Slovenska restauracia zvyraznujuca narodne dobroty, ich specifika a jedinecnost. Prijemne zazitky z jedla su umocnene stylizovanym interierom. Nenasilnou formou sa navstevnik oboznami s Pribinovimi rytiermi, alebo si pripomenie Janosikove tradicie ci pocity v Kolibe a zasnene duse mozu jedlo vychutnavat v Basnickej izbe. Kvalita jedal, mimochodom v bohatom menu, je podopreta produktami z vlastnej biofarmy, vlastnym domacim chlebikom a prijemne vychladenym pivkom z vlastneho pivovaru. Na dobre sa vzdy pamata. Slovak Pub si oblubili nielen domaci navstevnici, ale coraz vo vacsej miere sem prichadzaju aj navstevnici zo zahranicia.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi mirec927.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Slovak Pub, si pozreli aj

Navštívili ste Slovak Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!