“Dobré jedlo”
Recenzia Prasna Basta

Prasna Basta
Kuchyňa: Rakúske, Talianske
Vhodné pre: Špeciálne príležitosti, Miestna kuchyňa, Romantické
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Večera, Obed, Raňajky, Rezervácie
Zrecenzované: 20. decembra 2018

Reštaurácia Prašná Bašta sa nachádza v suterénnych priestoroch býv. meštianskeho domu v historickom centre Bratislavy. Treba počítať s tým, že charakteru domu zodpovedá aj pivničný charakter priestorov reštaurácie a je tam intímnejšie osvetlenie. K reštaurácii sa vchádza cez podbránie, ďalej cez pekné vnútorné átrium a potom cez menšiu chodbu, v ktorej sú už vstupné dvere do reštaurácie. Vzduch v reštaurácii bol ok, bez nepríjemných pachov. Obsluha bola rýchla, na jedlo som čakala tak akurát, cena bola porovnateľná s cenami v podobných reštauráciách v tejto časti Bratislavy. Slepačí vývar aj teľacie kúsky s dubákovou omáčkou a petržlenovou ryžou ako hlavné jedlo boli chuťovo veľmi dobré. Ryžu si veľmi v reštauráciách nedávam, lebo zvykne bývať buď rozvarená, alebo nedovarená. Tu som sa však rozhodla zariskovať, lebo som mala na ňu chuť a oplatilo sa, bola dobrá.
Hygienické priestory s toaletami sú oddelené od reštaurácie a vchádza sa do nich osobitnými dverami z tej istej chodby, ako do reštaurácie. Asi kvôli oddeleným vstupom dvere k toaletám boli zamknuté a kľúč bol pre návštevníkov k dispozícii v reštaurácii pri barovom pulte.
Neviem, aká býva v tejto reštaurácii návštevnosť v exponovaných hodinách cez obed a večer, ja som tam prišla okolo štvrtej poobede a bolo tam dosť voľných stolov.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi luba414.
Napísať recenziuRecenzie (1 685)

Zrecenzované: 21. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Super jedlo ,najlepší biftek aky som jedol obsluha super mili nad mieru som bol spokojný.odporúčam navštíviť

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi Robert K.
Zrecenzované: 14. júla 2018

Krásna terasa vo dvore, veľmi romantické miesto. výborné jedlo a milá obsluha. Určite sa vrátim , a nie raz.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi LujzaN4.
Zrecenzované: 4. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia ponuka skvely vyber jedal. Vnutri sa nachadza ticha teraska i napriek tomu ze sedite v starom meste vychutnate si kludnu oazu a skvele pripravene jedlo. Vyber je dostatocny a cokolvek si date stoji zato! Za mna spaghetti aglio e olio, ako talianske. Skoda ze prestali podavat denne menu.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi Renata1E.
Zrecenzované: 23. januára 2018

Bratislavske Stare Mesto ma vela krasnych restauraccii, ktore su svojim interierom spojene viac alebo menej s jeho historiou. Prasna Basta je miestom, kde sa vam historia priamo prihovara prijemne koncipovanym interierom. Dobre a chutne jedlo, vyvazi nie vzdy prikladnu obsluhu. Na svoje si pridu aj stvornohi milacikovia, ktori maju vstup dovoleny, ale najlepsie je ked si mozu vsetci oddychnut pri vonkajsom posedeni v prijemnom tieni a zavane historie.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi mirec927.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Prasna Basta, si pozreli aj

Navštívili ste Prasna Basta? Podeľte sa o svoje zážitky!