“Mala svadobna hostina”
Recenzia Au Cafe

Au Cafe
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Raňajky, Rezervácie

Vzhladom nato, ze sme planovali malu rodinnu svadbu, hladali sme vhodne miesto na rodinnu veceru / posedenie. Uz od prveho momentu sme vedeli, ze restauracia Au Cafe bola spravna volba. Komunikacia, organizacia a celkovy pristup je na vysokej urovni. Miesto samo o sebe ponuka nadherny vyhlad na panoramu mesta Bratislava. Personal usmievavy, mily a vzdy velmi napomocny. Co sa tyka samotneho jedla, nemam absolutne co vytknut. Skvele marinovane kacacie prsia, poctivy vyvar, vyborna panenka a prekvapujico dobre tiramisu. K tomu vsetkemu bohaty vyber vin. Au Cafe by som urcite odporucal kazdemu. Polohou a priestorom je tato restauracia vhodna ci uz pre rodinne oslavy, romanticke vecere alebo len obycajny ( ale pri tom neobycajny ) obed. Este raz velmi pekne dakujeme!

Poďakujte používateľovi kekshoOo.

Zrecenzované: 21. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Už roky sa tento podnik vyznačuje vysokou kvalitou vo všetkom. Kvalitné jedlo z kvalitných surovín podávané kvalitným personálom v kvalitnom prostredí. Tu nemôžete byť nespokojní. Jedine s cenami. Ale s tým treba rátať. Za kvalitu sa tu však oplatí zaplatiť.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Zrecenzované: 19. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia na brehu Dunaja, s krásnym vyhľadom a hlavne s výbornou kuchyňou a profesionálnym personálom. Srdečne doporučujem.

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Igino12345.
Zrecenzované: 10. októbra 2018

Au Cafe patrí určite medzi TOP reštaurácie , jedlo je tu zážitok.
Personál je na profesionálnej úrovni.
Prostredie reštaurácie veľmi dobré.
Odporúčam

Dátum návštevy: október 2018
1  Poďakujte používateľovi VMichal.
Zrecenzované: 22. apríla 2018

ma pocit ze v aucafe som nebol asi tak nieco cez viac ako rok. Musim povedat ze dovtedy som bol vzdy spokojny. V utorok bolo pekne pocko takze volba s peknym vyhladom bola jednoducha. Kedze ku kvalitnej gastronomii patria aj dalsie sluzby a hlavne dobry servis, hned na zaciatku ma potesilo ze sa AUTOMATICKY "ujali" kolegyninho kabata, preco to tak zdoraznujem? preto lebo v restauraciach predtym o ktorych som pisal to bol problem , napriek tomu ze by to tak malo byt, su to detaily ale tie rozhoduju:) Servis casnika vynikajuci, polievocky tiez.Vyskusal som osso bucco - vynikajuce, naozaj doporucujem. Dezertik coko bol lahodny. ako pozitivne to zacalo tak to aj skoncilo. Je perfektne ze su stale restauracie kde nezabudaju na to zakladne ked clovek pride:)

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi pista75.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Au Cafe, si pozreli aj

Navštívili ste Au Cafe? Podeľte sa o svoje zážitky!