“Skvelá atmosféra aj personál :)”

Ashoka Authentic Indian Restaurant
Kuchyňa: Indické
Možnosti stravovania: Rezervácie
Štvrť: Staré Mesto
Zrecenzované: 9. februára 2018

Super obsluha, vynikajúce jedlo (aj pre vegetariánov), príjemná atmosféra a prostredie - jednoducho vynikajúca voľba :))

Poďakujte používateľovi Sabina S.

Zrecenzované: 16. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo v nenapadnej restauracii, ktora byva zriedka naplnena co i len do polovice.

Boli sme tam s priatelmi viackrat a vzdy sme odchadzali velmi spokojni. Vyber maju velky a zatial vsetko co sme ochutnali bolo skvele.

1  Poďakujte používateľovi Matúš K.
Zrecenzované: 11. júna 2017

Jedlo je na vynikajúcej úrovni,
najmä pre milovníkov pálivého a exotických chutí.
Obsluha milá, ochotne poradí s výberom (v angličtine).

1  Poďakujte používateľovi Karol S.
Zrecenzované: 5. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Milá obsluha, chutne jedlo, vynikajúce placky. Nechutil mi zazvorovy čaj, bol veľmi zvláštne ochuteny.

Poďakujte používateľovi Marcela K.
Zrecenzované: 20. októbra 2016

Indická reštaurácia v centre mesta zo zadnej strany hotela Crowne Plaza. V reštaurácii varí aj obsluhuje personál z Indie. Preto je kuchyňa skutočne indická. Vždy si tu pochutím. Ale ak je na jedálnom lístku jedlo označené ako ostré, tak tomu radšej verte. Autom sa dá zaparkovať v garáži hotela Crowne Plaza. Zoberte si účet z reštaurácie a na recepcii hotela vám bezplatne garážový lístok odblokujú.

2  Poďakujte používateľovi Peter K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Ashoka Authentic Indian Restaurant, si pozreli aj

Navštívili ste Ashoka Authentic Indian Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!