“Remeselne dni v Btatislave”

Venturska Klubovna
Kuchyňa: Jedlá z grilu, Krčma s reštauráciou, Krčma s vlastným pivovarom
Zrecenzované: 25. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia Venturska klubovna je ludove zastavenie kde sa drzia hesla Vo vine je pravda v pive je sila a vo vode bakterie. Najde ju dole na Venturskej. Dajte si nieco k pivu ci slavenske originaly a nezabudnite na dobre vino ci pivo maju ich tu neurekom. Obsluha zdatna v jazykoch a nezabuda na ochotu a usmev. Ceny ako v Blave tu priemerne. Co je v Blave vzacne. Vazia si zakaznika. Takze ak ste v Starom meste dole zajdite na posedenie s ochutnavkou a historickymi fotografiami Blavy.

Poďakujte používateľovi JanaD1049.

Zrecenzované: 15. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Nuž co dodať, nádherne miesto s mizernou kvalitou jedla. To navarím sto krát lepšie za sto krát menej peňazí, obsluha bola ale výborná, všetko zkazilo to hlavne a zo jedlo. Kuracie krídelká, z ktorých bolo cítiť že boli pred hodinou zmrazené, tatarák nula bodov, kto ho ešte nemal tak mu asi bude chutiť, ale kto si tatarák dáva tak mu to nemôže chutiť. Pivo sladké a podpriemer, ale verím že niekomu sladšie pivo môže chutiť. Ale pivo zo špinavých trubiek asi nikomu. Všetci kolegovia mame na druhý den zažívacie problémy, odhadujem to na ten tatarák a pív sme mali cca 5 takze normálna dávka. Táto restika ma jedine šťastie a to, že sa Slováci za takéto veci nesúdia, a turisti sú tam len raz v živote. Nuž ale kľudne tam choďte. Sadnite si a poobzerajte staré mesto a dajte si balenú minerálku. Tam nie je snáď co skazit.

Poďakujte používateľovi MatusV17.
Zrecenzované: 4. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Najhorší hovädzí vývar aký sme kedy jedli- absolútne bez chuti, zakalený a s divným zápachom. Rebrá sú v jedálnom lístku popísané ako šťavnaté, ale boli vysušené ako papier a bez chuti, pečené zemiaky zhorené, kuracie krídla opäť bez chuti. Priniesli nám dva košíky s chlebom ale za 10 sekúnd prišiel iný čašník a jeden nám vzal, vraj sa pomýlili. Jedlo na svoju kvalitu absolútne nezodpovedalo svojej cene. Odchádzali sme znechutení.

1  Poďakujte používateľovi Martina B.
Zrecenzované: 16. júna 2017

Boli sme sa najest 15.juna 2017 priblizne o stvrtej. Sedeli sme vonku, bol krasny den, mali sme super vyhlad na turisticku Bratislavu a navstevu Venturskej Klubovne sme si uzili. Jedlo bolo dobre, obsluha rychla a prijemna, boli sme spokojni. Najest som sa bola s mojim dospievajucim synom, ktoreho kriticke oko je ako vsetky kriticke oci v jeho veku a on bol tiez spokojny! To je najlepsia vizitka.

Poďakujte používateľovi JarmilaU3.
Zrecenzované: 24. apríla 2017

Celkom príjemná piváreň, aj keď na môj vkus trochu stiesnená. Nefajčiarska časť je taký dlhý slíž, kde sa medzi stolmi a barovým pultom dá sotva prejsť.
Pivo Zlatý Bažant 73 dobré, aj dobre čapované. Jedlo je na rýchlovku k pivu ok, ale kulinárske zázraky nečakajte. Super k pivu je zemiaková slama...

1  Poďakujte používateľovi PeterK8203.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Venturska Klubovna, si pozreli aj

Navštívili ste Venturska Klubovna? Podeľte sa o svoje zážitky!