“Výborné sushi”

kai sushi Bratislava
Kuchyňa: Suši
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

....zatiaľ to najlepšie sushi, ake som v BA jedla.
Priestory síce malé, ale o to príjemnejšie.
Cena primeraná :)
Istotne pridem zas ;)

Poďakujte používateľovi MariannaM1733.

Zrecenzované: 22. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

dnes sme sa s kamaratom stretli v malom utulnom sushi bare.sushi kai.z obedoveho menu som si nevedel vybrat,tak som poprosil sushimajstra o sushi vyber.absolutne nelutujem.vyborne dochutene,do detailov premakane sushi.a polievka z menu k tomu.vsetko za slusnu sumu.za mna palec hore.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi PILOFFKA.
Zrecenzované: 17. novembra 2017

Síce malá ale o to kvalitnejšia reštaurácia, kde sushi chutí naozaj výnimočne. Lepšie sushi som v Bratislave nejedol a je to jedna z TOP sushi reštaurácií v akej som kedy bol. Obsluha si dáva záležať na kadom detaile a najesť sa v tomto podniku je vždy zážitkom.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi Z1911UPpeterv.
Zrecenzované: 14. februára 2017

Malá sushi reštaurácia so 4-5 stolmi, ale veľmi dobrým jedlom. Robia výborné sushi rolky a krevety v tempure sú tiež super.

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Zrecenzované: 20. novembra 2016

Naozaj vynikajúce sushi, skvelé rolky a jadno z najlepších kari aké som kedy jedla. Získali si ma ako stáleho zákazníka pre svoju kvalitu a určite ním aj zostanem. Oplatí sa zastaviť.

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi Zuzana161.

Cestovatelia, ktorí si pozreli kai sushi Bratislava, si pozreli aj

Navštívili ste kai sushi Bratislava? Podeľte sa o svoje zážitky!