“Skvele!”

Kuchyňa: Medzinárodné, Krčma s vlastným pivovarom
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 26. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Fantasticke a velmi prijemne miesto s dobrym pivom a prijemnym personalom ;) Trosku ma zaskocilo pri vstupe, nemali sme rezervaciu, ale usadili nas k baru. Ukazalo sa ze vynikajice miesto, vdaka aj personalu a tomu barmanovi, skoda ze nevie meno ;) Prijemny, ustretovy, vzdy ochotny poradit a porozpravat, nielen o pive ;) Odporucam!

Dátum návštevy: január 2019
Poďakujte používateľovi Johnney_Janko.

Zrecenzované: 22. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Prijemne miesto pre milovníkov piva. Na svoje si prídu aj nemilovnici tohto nápoja. Trochu ma sklamalo, ze z vinnej karty si môžete dat len par druhou rozlievaneho vina. Na zobkanie odporúčam veľký tanier zložený so Sýriu. Ceny primerane centru mesta. Vecer plne, odporúčam spraviť rezerváciu.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi KatkaVal.
Zrecenzované: 10. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Tataraky (losos+hovadzi) vyborne, cena hovadzieho trosku prestrelena... Salat s krevetami len priemerny. Pozitivne hodnotim najma prostredie, lokalitu a sikovneho casnika, ktory obsluhoval terasu mimoriadne rychlo, jeho specificka neformalna komunikacia pomohla naladit tu spravnu atmosferu.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi Marek3333399999.
Zrecenzované: 9. októbra 2018

Pekný priestor zariadený v industriálnom štýle. Už podľa názvu je to piváreň. A tak to treba brať a neriskovať jedlo. Fish and chips - ryba rozmočená, absolútne bez chuti. Špenátové tagliatelle zabetónované roztečeným syrom a ešte aj prevarené, rizoto presolené.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi PeterK8203.
Zrecenzované: 25. júla 2018

Odskočili sme si na burger. Veľká bieda. Bez fantázie, bez chuti, Zemiačiky príliš mastné. Očakával som, že gastronómia do tohoto zariadenia už dorazila. Ale mýlil som sa. A áno, aj burger sa dá spraviť chuťne a mohli by sme to nazvať "gastronómiou". Podľa predchádzajúcich recenzií sa sa kvalita obsluhy tiež veľmi nezlepšila.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi IgorTT.

Cestovatelia, ktorí si pozreli FABRIKA The Beer Pub, si pozreli aj

Navštívili ste FABRIKA The Beer Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!