“Ciastocne sklamanie”

Kuchyňa: Medzinárodné, Krčma s vlastným pivovarom
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Pekny priestor, pozorna a mila obsluha, relativne rychle.
Jedlo ciastocne velmi chutne, ale burger, o ktorom som pocula siroko-daleko bol dost sklamanim...jedla som na menej vyhlasenych miestach burgre a nedaju sa porovnat s tymto - bohuzial.
Mala som rezervaciu dopredu a aj napriek tomu ze bol pracovny den, bolo plno.

Poďakujte používateľovi MichalaF.

Zrecenzované: 20. februára 2018

Hladanie chuti a zazitkov je kredom mnohych vychutnavacov dobreho jedla a kvalitnych napojov. To oboje sa stretlo v minipivovare Fabrika. Jedalny listok je postaveny na ponuke kvalitnej klasickej kuchyne, i ked ciastocne modifikovanej stredoeuropskymi delikatesami. Famozna loksa (teda „lokes“) sa preto stretava s talianskym syrom a ci udeninami, ale startovat chutove zazitky mozu aj cibulovbe kruzky alebo jemne pikatne kridelka. Pokracovanim je kvalitny hovadzi vyvar a ci vydatne klasicka fazulova polievka s udenym kolenom alebo famozna tekvicova polievka so zazvorom. Novou urovnou zazitku je chrumkave koleno, je klasicke a osvedcene. Realita sa meni naplnanim priani zakaznika pri vychutnavani uruguajskej svieckovice a je len otazka okamziteho pocitu, ci s maslovou omackou alebo, kukuricnym pyre, zemiakovou strudlou, pecenymi dubakmi a vynikajucou masovou omackou. Inym zazitkom je klasicky „tatarak“, stale ten isty ale vzdy rozdielny. Jedaci musia pamatat aj na pivny gulas a ci klasicku kapustnicu so smotanou. Po dobrom jedle este lepsi zazitok z „domaceho“ pivka. Niekolko zazitkovych druhov piva sa vyraba priamo tu. Leziak plzenskeho typu, alebo „APA“ z medzikontinentalnych surovin, mne vyhovuje najma Weizen W12. Mam vzdy nove zazitky, staci len ochutnat: Zazitok lahodneho svetleho psenicneho piva si kazdy rad pripomenie – dalsim zazitkom.

Poďakujte používateľovi mirec927.
Zrecenzované: 20. februára 2018

Výborné miesto na pivo sprevádzané kvalitným jedlom. Piváreň je lokalizovaná na prízemí hotela Loft . Mali sme steak aj rebierka, všetko bolo vynikajúce, hlavne odporúčam tie rebierka, tie boli naozaj skvelé. :) Vrelo odporúčam. Milý personál. Miesto je piváreň, ktorá má šmrc. :)

1  Poďakujte používateľovi Zuzana161.
Zrecenzované: 26. januára 2018 cez mobilné zariadenie

V podniku som bol na večeri. Musím povedať že som to skúsil bez rezervácie a musel som čakať na bare chvíľu, nakoniec sa mi podarilo usadiť k stolu. A tu prichádza môj problém, akonáhle som sa presunul k stolu tak aktivita obsluhy ustala o 50%. Pivo som dostával až po 15 minútach, hamburger dorazil už skoro ako chladený. :-(
Co sa tyka chuti všetko bolo fajn. Ale ta rýchlosť..

Poďakujte používateľovi berenhuan.
Zrecenzované: 22. decembra 2017

Do PUBu FABRIKA som zablúdil náhodou, zahnalo nás tam počasie, keďže som už čo-to o podniku počul a cez presklenú stenu nevyzeral vôbec zle, neváhali sme vkročiť. Príjemný interiér, chutné jedlo, dobrý výber pív. Pochmúrna atmosféra, podnik bol poloprázdny. Obsluha milá, vzhľadom na obsadenosť podniku mohla byť rýchlejšia, ale len možno nie sú zvyknutí na návštevu 4 chlapov, ktorým netrvá vypiť jedno pivko pol hodinu a nekončia po 2. či 3. :-)

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Vizo69.

Cestovatelia, ktorí si pozreli FABRIKA The Beer Pub, si pozreli aj

Navštívili ste FABRIKA The Beer Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!