“Útulná kaviareň”
Recenzia Domček Medická

Domček Medická
Na pozícii č. 48 spomedzi 93 Káva a čaj v Bratislave
Zrecenzované: 7. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi príjemné miestečko...káva a zákusok paráda. Je tam velmi vhodné miesto pre relax a pre čítanie knihy.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi JurajH82.

Zrecenzované: 21. septembra 2016 cez mobilné zariadenie

Recenziu píšem aj sem, keďže na facebooku mi ju vymazali. Boli sme tam asi 3krát, služby vždy boli priemerné, no naposledy keď sme tam boli, priniesli mi bazovú limonádu v ktorej bol vlas, a chutila úplne otrasne, ako keď si dáte doma trochu sirupu a veľa vody, no a vyzerala dosť nechutne. Po napísaní recenzie na fb ma pani "prevádzkarka" pozvala na kávu a limonádu na nich, no nie som predsa hlúpa, aby som prišla niekam, kde by ma možno dobre obslúžili len ak som mala zlú predošlú skúsenosť. Ja si radšej zaplatím viac, ale len tam, kde sa to naozaj oplatí. Nuž, dnes už si ľudia myslia, že v Bratislave može mať kaviareň/reštauráciu hocikto.

Dátum návštevy: marec 2016
1  Poďakujte používateľovi Daniellitka.
Zrecenzované: 20. decembra 2014 cez mobilné zariadenie

Vrele odporúčam! Malý domček v zelenej oáze parku v strede mesta, kde sa cítite ako doma. Skvelé džúsy pre deti, čerstvé koláčiky, kávičky podľa chuti, vynikajúce polievky či sendviče... Všetko v útulnom prostredí a pri dobrej muzike. Detský kútik vo vnútri lebo ihrisko vonku, ak prídete aj s deťmi. Skrátka všetko čo k domáckej pohode patrí. Papuče si ale musíte doniesť svoje... :)

Poďakujte používateľovi DusCanada.
Zrecenzované: 12. júla 2014

som strasne rada ze je v bratislave taketo miesto. Vynikajuca kavicka a cerstvo dopeceny croissant a to vsetko v parku.

Dátum návštevy: júl 2014
    • Atmosféra
Poďakujte používateľovi Petra N.
Zrecenzované: 18. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum návštevy: júl 2018

Cestovatelia, ktorí si pozreli Domček Medická, si pozreli aj

Navštívili ste Domček Medická? Podeľte sa o svoje zážitky!