NH Bratislava Gate One(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
63 USD
Upozornenie na zľavy! 11 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 11 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (71 USD za noc).

Ceny analyzujeme počas 60 dní a porovnávame váš výber s priemernou cenou porovnateľných pobytov, aby ste získali čo najlepšiu ponuku.

Apollo Hotel(Bratislava)
74 USD
127 USD
118 USD
  • Vrátane raňajok
Upozornenie na zľavy! 24 % pod priemernými cenami

Cena, ktorú ste našli, je o 24 % nižšia než priemerná cena tohto hotela (156 USD za noc).

108 USD
100 USD
131 USD
97 USD
125 USD
102 USD
  • Bazén
Vienna House Easy Bratislava(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
87 USD
83 USD
  • Bezplatné parkovanie
Hostel Blues(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
97 USD
49 USD
Hotels.com
  • Bar/hotelový bar
Hotel Set(Bratislava)(Cenovo mimoriadne výhodná ponuka!)
89 USD
49 USD
Priceline
Hotel Incheba(Bratislava)
51 USD
Zrecenzované: 27. februára 2017

S ubytovaním sme boli spokojní. Izby sú moderné, čisté, kúpeľňa je OK. Recepční boli veľmi milí, ústretoví, ochotne zodpovedali všetky naše otázky. Business Hotel ASTON bude určite našou voľbou aj nabudúce.

Termín ubytovania: december 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi lulu112017.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 2. marca 2017

Príjemný dobrý deň z Aston Business Hotela,

veľmi pekne ďakujeme za vašu recenziu a budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu!

Ivana

Zrecenzované: 24. januára 2017

Po dlhšej dobe sme opäť boli ubytovaní v ASTON Business Hotel v Bratislave. Opäť sme boli maximálne spokojní. Veľmi pekné izby, maximálny komfort na izbe, čistota, úžasne sa spalo. Skutočne nemáme čo vyčítať. Hotel je lokalitou veľmi blízko hlavného ťahu a mám bezproblémové parkovanie za dobrú cenu. A tiež treba odporučiť reštauráciu CUBES Restaurant - napísali sme samostatnú recenziu. Jedlo bolo mňam. Držíme palce a keď budeme mať cestu do Bratislavy prídeme opäť.

• Termín ubytovania: január 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Patricia S.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 25. januára 2017

Príjemný dobrý deň prajem,

veľmi pekne ďakujeme za vašu recenziu a nesmierne nás teší, že sme opäť splnili vaše očakávania!
Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu a spravíme maximum pre to, aby ste sa u nás znova cítili pohodlne!

S pozdravom
Ivana Trtílková

Zrecenzované: 14. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

V hoteli sme prespali len jednu noc, lokalita super 4min autom na letisko , izba veľka priestranna , čistá, matrace pohodlné. Kupelňa ok ... Raňajky sme nemali tak nemožem hodnotiť .
Za tu cenu sme boli spokojný , určite sa vrátime aj nabudúce .

Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Romana D.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 24. novembra 2016

Veľmi pekne ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu a teší nás, že ste boli s našim hotelom spokojní. Veľmi radi vás tu opäť privítame!

Zrecenzované: 18. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Ivana T, Manažér v zariadení Aston Business Hotel.Zodpovedané: 20. apríla 2018

Zrecenzované: 21. novembra 2017

• Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) na služobnú cestu