Aston Business Hotel
Hotel Blue Garni(Bratislava)
  • Bar/hotelový bar
FilterVšetky jazyky
Zrecenzované: 27. februára 2017

S ubytovaním sme boli spokojní. Izby sú moderné, čisté, kúpeľňa je OK. Recepční boli veľmi milí, ústretoví, ochotne zodpovedali všetky naše otázky. Business Hotel ASTON bude určite našou voľbou aj nabudúce.

Termín ubytovania: decembri 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi lulu112017.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 2. marca 2017

Príjemný dobrý deň z Aston Business Hotela,

veľmi pekne ďakujeme za vašu recenziu a budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu!

Ivana

Zrecenzované: 24. januára 2017

Po dlhšej dobe sme opäť boli ubytovaní v ASTON Business Hotel v Bratislave. Opäť sme boli maximálne spokojní. Veľmi pekné izby, maximálny komfort na izbe, čistota, úžasne sa spalo. Skutočne nemáme čo vyčítať. Hotel je lokalitou veľmi blízko hlavného ťahu a mám bezproblémové parkovanie za dobrú cenu. A tiež treba odporučiť reštauráciu CUBES Restaurant - napísali sme samostatnú recenziu. Jedlo bolo mňam. Držíme palce a keď budeme mať cestu do Bratislavy prídeme opäť.

• Termín ubytovania: januári 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Patricia S.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 25. januára 2017

Príjemný dobrý deň prajem,

veľmi pekne ďakujeme za vašu recenziu a nesmierne nás teší, že sme opäť splnili vaše očakávania!
Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu a spravíme maximum pre to, aby ste sa u nás znova cítili pohodlne!

S pozdravom
Ivana Trtílková

Zrecenzované: 14. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

V hoteli sme prespali len jednu noc, lokalita super 4min autom na letisko , izba veľka priestranna , čistá, matrace pohodlné. Kupelňa ok ... Raňajky sme nemali tak nemožem hodnotiť .
Za tu cenu sme boli spokojný , určite sa vrátime aj nabudúce .

Termín ubytovania: novembri 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Romana D.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 24. novembra 2016

Veľmi pekne ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu a teší nás, že ste boli s našim hotelom spokojní. Veľmi radi vás tu opäť privítame!

Zrecenzované: včera cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: apríli 2018, cestoval(a) na služobnú cestu
Zrecenzované: 21. novembra 2017