“Za tie peniaze fakt mizerné služby”

Najlepšie ceny pre obdobie
Registrácia dd. mm. rrrr Odhlásenie dd. mm. rrrr
Ceny sú za 1 izby, pre 2 osoby
Zobraziť ceny
Porovnať najlepšie ceny z najobľúbenejších cestovateľských webových stránok
a ešte 8 lokalít!
Aston Business Hotel
Na pozícii č. 38 spomedzi 93 hotelov v Bratislave
Zrecenzované: 1. apríla 2017

ak objednavae jednopostelovu izbu pametajte ze v tomto hoteli Vam pri zmene za dvojpostelovu ktora stoji tolko isto ako jednopostelva zauctuju priplatok za pristelku za 40 € a v telefone vam povedia ze vsetky dvojpostelove izby su obsadene...presne toto sa stalo mne ked som dodatocne zmenil objednavku... velke prekvapenie ma cakalo na izne kde som zostil ze mam dvojpostelovu izbu s dasou rozkladacov hlinikovou postelou a madracom ktory som mal chut hodit z okna ked som toto videl...vypalnici... dalej ranajky podavaju od siedmej maju to tak napisane...ked sme tam prisli o siedmej...som si pripadal ze som zabludil a ze asi to je niekde inde...nikde nic...casnicka nas usmernila ze z technicjych pricin sa ranakny budu podavat az o pol hodiny...zacali ich podavat o 7.40 ...vyber mizerny...hodaky 50e hotel ich hravo tromfne... a ranaky za 12 e fakt neboli hodne tej sumy a výberu... neodporucam radsej iny aj 50 e hotel a budete sa tam citit lepsie...priserny hluk z ulice...okno si vobec nemozete otvorit inac nezapite...hlavna ulica je hned pod hotelom.

• Termín ubytovania: marci 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi lubosbrtko.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 5. apríla 2017

Vážený pán Brtko,

veľmi ma mrzí vaša negatívna skúsenosť s našimi službami.
Bohužiaľ, čo sa týka raňajok, naozaj sme mali technické problémy, ktoré nám nedovolili raňajky pripraviť na 07:00 hod. Sú to veci, ktoré sa, žiaľ, môžu prihodiť kedykoľvek a len ťažko sa to dá ovplyvniť. Robili sme čo sa dalo, aby sme raňajky otvorili, i keď to bolo neskôr. Rada by som uvítala vaše návrhy na výber raňajok, čo by ste ešte vo výbere očakávali? Rada sa nechám inšpirovať a nemám problém to po zhodnotení do výberu pridať, aby boli klienti spokojní.
Čo sa týka ubytovania, predpokladám, že došlo k omylu. Je mi ťažko dosledovať komunikáciu, nakoľko išlo o telefonickú rezerváciu. Každopádne, hotel disponuje tromi jednolôžkovými izbami, ktoré sú momentálne dlhodobo obsadené. Ostatné izby sú dvojlôžkové, ale predávame ich aj ako jednotky. Pravdepodobne niekde tu došlo k nedorozumeniu. Recepcia to pochopila tak, že si žiadate prístelku na izbu, pretože tam chcete byť traja, preto vám ju tam pripravili a zaúčtovali. Normálne príplatok za zmenu rezervácie ani za dvojposteľovú izbu od klientov nežiadame.
Ako som už písala, mrzí ma vzniknutá situácia a bola by som rada, keby ste nám dali šancu váš negatívny dojem napraviť!

S úctou

Ivana Trtílková / Ivana Trtílková

Zrecenzované: 27. februára 2017

S ubytovaním sme boli spokojní. Izby sú moderné, čisté, kúpeľňa je OK. Recepční boli veľmi milí, ústretoví, ochotne zodpovedali všetky naše otázky. Business Hotel ASTON bude určite našou voľbou aj nabudúce.

Termín ubytovania: decembri 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi lulu112017.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 2. marca 2017

Príjemný dobrý deň z Aston Business Hotela,

veľmi pekne ďakujeme za vašu recenziu a budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu!

Ivana

Zrecenzované: 24. januára 2017

Po dlhšej dobe sme opäť boli ubytovaní v ASTON Business Hotel v Bratislave. Opäť sme boli maximálne spokojní. Veľmi pekné izby, maximálny komfort na izbe, čistota, úžasne sa spalo. Skutočne nemáme čo vyčítať. Hotel je lokalitou veľmi blízko hlavného ťahu a mám bezproblémové parkovanie za dobrú cenu. A tiež treba odporučiť reštauráciu CUBES Restaurant - napísali sme samostatnú recenziu. Jedlo bolo mňam. Držíme palce a keď budeme mať cestu do Bratislavy prídeme opäť.

• Termín ubytovania: januári 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Patricia S.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 25. januára 2017

Príjemný dobrý deň prajem,

veľmi pekne ďakujeme za vašu recenziu a nesmierne nás teší, že sme opäť splnili vaše očakávania!
Budeme sa tešiť na vašu ďalšiu návštevu a spravíme maximum pre to, aby ste sa u nás znova cítili pohodlne!

S pozdravom
Ivana Trtílková

Zrecenzované: 14. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

V hoteli sme prespali len jednu noc, lokalita super 4min autom na letisko , izba veľka priestranna , čistá, matrace pohodlné. Kupelňa ok ... Raňajky sme nemali tak nemožem hodnotiť .
Za tu cenu sme boli spokojný , určite sa vrátime aj nabudúce .

Termín ubytovania: novembri 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Romana D.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 24. novembra 2016

Veľmi pekne ďakujeme za vašu pozitívnu recenziu a teší nás, že ste boli s našim hotelom spokojní. Veľmi radi vás tu opäť privítame!

Zrecenzované: 21. novembra 2017

• Termín ubytovania: novembri 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi PetrS.
Ďalšie hotely, ktoré by sa vám mohli páčiť...
Cestovatelia si pozreli aj tieto hotely v Bratislave
Vzdialenosť 0,2 km
Hotel Color
Č. 44 z 93 v lokalite Bratislava
146 recenzií
Zobraziť ceny

Navštívili ste Aston Business Hotel? Podeľte sa o svoje zážitky!

Dodatočné informácie o hoteli Aston Business Hotel

Adresa: Bajkalská 22 | Gps: 48.15323.17.146380, Bratislava 821 09, Slovensko
Lokalita: Slovensko > Bratislavský kraj > Bratislava
Vybavenie:
Bar/hotelový bar Biznis centrum s pripojením na internet Fitnescentrum s telocvičňou/posilňovňa Bezplatný vysokorýchlostný Internet (WiFi) Reštaurácia Donáška jedla na izbu Bezbariérový prístup
Štýl hotela:
Romantický hotel č. 25 v Bratislave
Cenový rozsah: 50 € – 78 € (na základe priemerných cien za štandardnú izbu)
Trieda hotela:Hviezdičky: 3,5 — Aston Business Hotel 3.5*
Počet izieb: 42
Oficiálny opis (poskytnutý hotelom):
Veľkoryso riešené, priestranné izby s klimatizáciou, štýlová hotelová reštaurácia, moderné konferenčné miestnosti, hotelové služby s vysokým štandardom, strategická poloha hotela blízko letiska a centra. ... viac   menej
Možnosti rezervácie:
Spoločnosť TripAdvisor s hrdosťou ohlasuje uzatvorenie spolupráce s partnerom Booking.com a Hotels.com, vďaka ktorému budete môcť vykonávať bezproblémové rezervácie hotela Aston Business Hotel. Každý mesiac pomáhame miliónom cestovateľov nájsť dokonalý hotel na dovolenkové aj služobné cesty, pričom vždy hľadáme najlepšie zľavy a špeciálne ponuky.
Známe aj ako:
Bratislava Aston

Je toto profil vášho zariadenia na portáli TripAdvisor?