“Potesenie pre maskrtny jazycek”
Recenzia D.steakhouse

D.steakhouse
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 27. apríla 2017

Jedlo excelentne, steaky aj dezerty, mnam!
Objednala som si pre kostovanie a porovnanie 4 druhy steakov, maso roznych typov a krajin a vysiel mi jasny vitaz:-) U mna americka svieckovica. Hlavnym jedlom zazitok nekonci...dezerty su priam famozne!

Poďakujte používateľovi kukkee.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 3. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Dostali sme výborné steaky,na naše prekvapenie zo slovenského chovu.Mäso zrejúce sedem týždňov malo svoju kvelitu.Veľký výber zeleninových príloh.

Poďakujte používateľovi Tondo353.
Zrecenzované: 23. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Objednali sme si tri predjedla dve hlavne jedla. Ustrice boli excelentne citili sme chut mora. Carpacio z chovotnice bolo absolutne famozne jemne cerstve ako ma byt. Ako hlavne jedlo sme mali lady steak. Najuzastnejsi strak v mojom zivote!!! Take lahke a jemne maso som este nemala. Rozhodne odporucam si dat lady filet (maso z talianska, zivi sa iba travou a ma menej tuku ako kuracina). Super ;)

Poďakujte používateľovi Sarah i.
Zrecenzované: 13. apríla 2016 cez mobilné zariadenie

Mal som americky rib eye medium a frajerka mala ochutnavku z troch steakov, tiez medium. Boli fantasticke. Cena je o dost vyssia ako priemer v Bratislave, ale tu plati ze s cenou rastie aj kvalita.
Wagyu burgre ako predjedlo je super smak.
Osobne by som ale zmenil tie domace hranolky. Tie ma az tak neuchvatili.

Inak ale super gastro steak orgazmus. Odporucam

Poďakujte používateľovi andy_z_blavy.
Zrecenzované: 19. marca 2015 cez mobilné zariadenie

Nakoľko som minulý rok prišla na chuť steakom,rozhodla som sa vyskúšať steaky aj tu a nebanujem.obsluha bola príjemná,poradili mi,aký steak je pre mňa :-) a potom som sa už len nechala unášať chuťou mäsa a výbornej grilovanej zeleniny.len ta cena..reštaurácia je síce V centre mesta,no myslím,že ceny by mohli byť O kúsok menšie.

Poďakujte používateľovi Katarina_P_T.

Cestovatelia, ktorí si pozreli D.steakhouse, si pozreli aj

Navštívili ste D.steakhouse? Podeľte sa o svoje zážitky!