“Príjemná cukráreň ”

Zeppelin Cafe and Souvenirs
Na pozícii č. 1 spomedzi 49 Dezerty v Bratislave
Kuchyňa: Kaviareň
Zrecenzované: 15. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Milý personál, chutné zákusky. Na výber sú rôzne cheescaky aj tradičné vanilkové rožky alebo bratislavské rožky.

Poďakujte používateľovi Linda L.

Zrecenzované: 13. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi chutné koláče!! Prijemne posedenie spustu slovenskych drobnosti na pamiatku. Aj ak sem idete len na par kratkych dní, skuste navštíviť toto miesto

Poďakujte používateľovi Andrea P.
Zrecenzované: 5. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Milý personál , avšak celý koncept, ako aj samotne hodnotenie tejto kaviarne(obchodu)je nám veľkou záhadou.
Na základe samych pozitivnych recenzii sme sa s manželom vybrali na koláčik a kávu. Miesto, tak trochu prepchaté-trickami, magnetkami, topankami a rôznymi suvenírmi, vyvoláva zvláštny pocit. Káva taká priemerná, skôr zlá ako dobrá. No, ale tie koláče! Viac než podpriemerné, obrovské negustiózne kusy, s umelou chuťou po margaríne, všetky na jedno kopyto. Rozumela by som konceptu-mily obchod so suvenirmi s možnosťou dať si kávu,poprípade koláčik. Ale toto, že je super cukráreň, kaviareň a úžasné koláče?? ?Myslím, že sú na toto miesto veľmi prehnané recenzie,ktoré zavádzajú potenciálnych návštevníkov, ktorí po príchode do tejto kaviarne musia byť sklamaní, tak ako sme boli aj my keď sme tam prednedávnom zavítali.

Poďakujte používateľovi Sára B.
Zrecenzované: 22. marca 2018 cez mobilné zariadenie

skvely pristup, velmi chutne a roznorode domace kolace a zakusky, prijemna atmosfera, zakazdym rozna dekoracia a mnozstvo jazykov a kultur mozem len odporucit.

Poďakujte používateľovi Miška K.
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Viackrat sme navstivili Zeppelin,ci v lete alebo treskucej zime,ci jar/jesen nikdy nas nesklamali. Je tam prijemne posedenie,mili personal.krasne a lakave kolaciky,caje a kavy. Paci sa mi aj to,ze predavaju aj vlastne kolaciky a aj handmade vyrobky reprezentujucej nase Slovensko.

1  Poďakujte používateľovi vladimir_hurinsky.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zeppelin Cafe and Souvenirs, si pozreli aj

Navštívili ste Zeppelin Cafe and Souvenirs? Podeľte sa o svoje zážitky!