“vyborna autenticka talianska kuchyna”

Taverna di Assisi
Kuchyňa: Talianske
Vhodné pre: Romantické
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 1. júla 2017

Taverna di Assisi ponuka skvelu autenticku taliansku kuchynu. Kazda vec prinesena na stol bola precizne pripravena, evidentne z povodnych talianskych surovin. Tiez som ocenil personal, ktory sa vyznal v ponuke a tiez velmi kultivovane komunikoval. Velmi doporucujem pre stretnutia s priatelmi, tiez sa hodi business obedy a vecere. Navyse je neustale v restauracii velmi priatelsky majitel, ktory si dava zalezat na kazdom hostovi. Mozem len doporucit.

Poďakujte používateľovi Richard G.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia efortini, Proprietario v zariadení Taverna di Assisi.Zodpovedané: 4. júla 2017

Dakujeme veľmi pekne. Veľmi nás teší ak naše úsilie je odcenene a zároveň nám to dodáva ešte väčšiu chuť do prace.dakujeme ešte raz.

Zrecenzované: 27. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Pizza takmer celá v mazlavom stave, lassagne bez chuti, šalát s úplne studeným kuracím masom. Milá a ochotná obsluha to už nenapraví.

Poďakujte používateľovi windgolfer.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia efortini, Proprietario v zariadení Taverna di Assisi.Zodpovedané: 1. marca 2017

Dobry deň. Ďakujem sa vaša recenzia. Ale tento týždeň bol nový kuchár, lebo starý bol na dovolenka. Prepáčte určite nabudúce bude lepšie. Čakáme vás. Ďakujem.

Zrecenzované: 27. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Absolútne fantastické miesto :-)) vynikajúca kuchyňa, servis a úžasný majiteľ ktorý nám vyšiel vo všetkom v ústrety. 100% odporúčam!

Poďakujte používateľovi Viera O.
Zrecenzované: 4. januára 2017 cez mobilné zariadenie

Zavítali sme do Taverna di Assisi po dlhšej dobe a opäť nás milo prekvapili kvalitou a profesionálnym prístupom, vynikajuci vyber zo zimného menu skvele rizotá a najlepšia pizza.

Poďakujte používateľovi tronkolo.
Zrecenzované: 26. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Najlepšia talianska reštaurácia široko ďaleko milý personál ľudsky profesionálny prístup a najlepšia pizza pasta v celom meste.
Vrelo odporúčam

Poďakujte používateľovi tronkolo.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Taverna di Assisi, si pozreli aj

Navštívili ste Taverna di Assisi? Podeľte sa o svoje zážitky!